“ривал≥сть житт€ залежить в≥д об'Їму тал≥њ?
“ривал≥сть житт€ залежить в≥д об'Їму тал≥њ?
“ривал≥сть житт€ залежить в≥д об'Їму тал≥њ?

—екрет тривалост≥ житт€ намагаютьс€ розкрити €к учен≥, так ≥ звичайн≥ люди. јле тепер учен≥ довели, що сп≥вв≥дношенн€ зростанн€ до обс€гу тал≥њ може впливати на тривал≥сть житт€. ѕроведене в Ћондон≥ досл≥дженн€ показало, що найб≥льш здоровий об'Їм тал≥њ не повинен перевищувати половини росту людини.

ѕрот€гом 20 рок≥в експерти спостер≥гали за способом житт€ добровольц≥в, щоб з'€сувати, в≥д чого залежить тривал≥сть житт€. ƒане досл≥дженн€ показало, що важливу роль у збереженн≥ здоров'€ в≥д≥граЇ сп≥вв≥дношенн€ м≥ж обс€гом тал≥њ ≥ ростом. “ак, €кщо обс€г тал≥њ дос€гаЇ 80% в≥д показника зростанн€, то тривал≥сть житт€ може скоротитис€ на 20 рок≥в.

Ќа п≥дстав≥ цього досл≥дженн€ медики рекомендують звертати б≥льше уваги на об'Їм тал≥њ, так €к цей показник Ї основним при визначенн≥ тривалост≥ житт€. ” той же час вчен≥ в≥дзначили, що при розрахунку ≥ндексу маси т≥ла не враховуЇтьс€ р≥зниц€ м≥ж м'€зовою масою ≥ жировою тканиною. ‘ах≥вц≥ стверджують, що небезпечна не так зайва вага, а те, €к вона розпод≥л€Їтьс€ по т≥лу людини.

Ћ≥кар≥ рад€ть вим≥рювати об'Їм тал≥њ з п'€ти рок≥в, це допоможе в майбутньому уникнути проблем з≥ здоров'€м.

ўе одне досл≥дженн€ довело, що ожир≥нн€ з ф≥гурою типу €блуко, при €к≥й максимум зайвоњ ваги доводитьс€ на тал≥ю, набагато небезпечн≥ше, н≥ж ожир≥нн€ з ф≥гурою типу груша.


30.04.2015