—к≥льки друз≥в потр≥бно дл€ щаст€?
—к≥льки друз≥в потр≥бно дл€ щаст€?
—к≥льки друз≥в потр≥бно дл€ щаст€?

“енденц≥€ створенн€ проф≥л≥в в соцмережах в наш≥ дн≥ набираЇ оберт≥в. Ђќбростанн€ї в≥ртуальними друз€ми стало нев≥д'Їмною частиною користуванн€ ≤нтернетом.

Ќещодавно ≥спанськ≥ вчен≥ ви€вили, що число в≥ртуальних друз≥в позначаЇтьс€ на в≥дчутт≥ людиною щаст€. “акий зв'€зок маЇ ≥ зворотну залежн≥сть. „им менше людина маЇ в≥ртуальних друз≥в, тим б≥льше щасливою в≥дчуваЇ себе. ≤ навпаки.

≈ксперти пов'€зують таку залежн≥сть з тим, що кожна ≥ндив≥дуальна стор≥нка в соцмережах Ї в≥дредагованою њњ власником верс≥Їю свого житт€. Ќайчаст≥ше њњ зм≥стом Ї позитивна ≥нформац≥€ про людину, а ось про проблеми ≥ невдач≥ вона вол≥Ї замовчувати.

¬иходить, що кожен з користувач≥в може похвалитис€ €скравим, щасливим житт€м. ¬ результат≥ звичайна людина, спостер≥гаючи Ђрожевеї житт€ своњх друз≥в, мимовол≥ проводить паралел≥ з≥ своњм, не таким усп≥шним ≥ рад≥сним.

“ак≥ роздуми привод€ть до почутт€ незадоволеност≥ ≥ по€ви невпевненост≥ в соб≥. ¬разлив≥ люди в так≥й ситуац≥њ взагал≥ можуть втратити ≥нтерес до житт€ ≥ впасти в депрес≥ю.

ѕсихологи рад€ть скорочувати списки своњх друз≥в, прибираючи з них не дуже близьких друз≥в. ”чен≥ нав≥ть розрахували к≥льк≥сну Ђмежу щаст€ї, €ка повинна зупинитис€ на цифр≥ 354 другов≥.


22.03.2015