яке значенн€ л≥мфатичноњ системи?
яке значенн€ л≥мфатичноњ системи?
яке значенн€ л≥мфатичноњ системи?

Ћ≥мфатична система Ї одн≥Їю з найзагадков≥ших в орган≥зм≥ людини. Ќайчаст≥ше люди д≥знаютьс€ про л≥мфатичну систему, коли вже починають хвор≥ти.  оли ж все добре, ми ≥гноруЇмо л≥мфатичну систему, не думаючи про важлив≥сть њњ функц≥й в орган≥зм≥. јле л≥кар≥ кажуть, що л≥мфатична система може бути нав≥ть б≥льш важливою, н≥ж кровоносна.

Ћ≥мфатична система виконуЇ функц≥ю дренажу. ¬она очищаЇ орган≥зм, виводить в≥дходи ≥ шк≥длив≥ речовини. “акож вона п≥дтримуЇ вс≥ системи орган≥зму ≥ надаЇ потужний вплив на ≥мун≥тет. якщо л≥мфатична система пов≥льна, то може постраждати ≥мунна реакц≥€.

ўоб л≥мфатична система не засм≥чувалас€, що призводить до р≥зних захворювань, в тому числ≥ ≥ онколог≥чних, потр≥бно вм≥ти њњ очищати.

як≥ ознаки затору л≥мфи?

- Ќабр€к др≥бних суглоб≥в,
- в≥дчутт€ втоми,
- слабк≥сть вранц≥,
- метеоризм,
- сух≥сть та сверб≥ж шк≥ри,
- псих≥чна нест≥йк≥сть,
- холодн≥ к≥нц≥вки.

÷е лише де€к≥ симптоми по€ви затор≥в в л≥мфатичн≥й систем≥.

ќсновн≥ причини затор≥в в л≥мфатичноњ системи наступн≥:

- —трес - викликаЇ порушенн€ б≥ох≥м≥чних процес≥в в орган≥зм≥. ‘ах≥вц≥ вважають, що саме стрес в≥дпов≥даЇ за 80% захворювань;

- ’рон≥чний травний дисбаланс. ¬елика частина л≥мфи зосереджена навколо кишечника. якщо кишков≥ ворсинки не в кращ≥й форм≥, то це впливаЇ на пот≥к л≥мфи ≥ заважаЇ кишечнику виконувати свою функц≥ю очищенн€ орган≥зму ≥ зм≥цненн€ ≥мун≥тету;

- ƒеф≥цит йоду в≥д≥граЇ значну роль у захист≥ орган≥зму в≥д токсин≥в навколишнього середовища, €кщо його недостатньо в орган≥зм≥, це може призвести до блокуванн€ л≥мфи.

як зберегти здорову л≥мфатичну систему?

1. ¬ранц≥ натщесерце випийте теплоњ води з лаймом або лимоном.

2. ¬ключ≥ть в рац≥он велику к≥льк≥сть овоч≥в ≥ фрукт≥в, а також здорових б≥лк≥в ≥ масел.

3. ќсобливо корисн≥ дл€ л≥мфи продукти червоного кольору: €годи, гранат, бур€к, журавлина. ќсобливо корисний бур€к, так €к в≥н очищаЇ ворсинки кишечника ≥ спри€Ї виведенню жовч≥.

4. ѕри на€вн≥сть харчовоњ алерг≥њ прибер≥ть вс≥ можлив≥ алергени з њж≥.

5. –егул€рно очищуйте орган≥зм.

6. ¬≥дв≥дуйте сауну ≥ приймайте очищуюч≥ ванни.

7. ”никайте стрес≥в. ќсобливо корисна в цьому питанн≥ медитац≥€, €ка допомагаЇ дос€гти псих≥чного ≥ ф≥зичного здоров'€.


21.03.2015