який в≥там≥н поборе ≥нфекц≥њ?
який в≥там≥н поборе ≥нфекц≥њ?
який в≥там≥н поборе ≥нфекц≥њ?

ѕрот€гом стол≥ть людство намагаЇтьс€ боротис€ з р≥зними ≥нфекц≥€ми, атакуючими його, але живуч≥сть хвороботворних орган≥зм≥в ≥ њх здатн≥сть швидко розповсюджуватис€ вражаЇ поки не п≥двладна вченому св≥ту. ” той же час нещодавно американськ≥ вчен≥ ви€вили, що в≥там≥н ¬3 допомагаЇ орган≥зму протисто€ти вс≥л€ким ≥нфекц≥€м. ƒосл≥дженн€ показали, що цей в≥там≥н справл€Їтьс€ з бактер≥€ми, €к≥ не можуть перемогти сучасн≥ л≥ки.

” ход≥ експеримент≥в було встановлено, що н≥ацин (чистий в≥там≥н ¬3) в тис€чу раз≥в п≥дсилюЇ ≥мун≥тет людини. «ахисн≥ функц≥њ орган≥зму актив≥зуютьс€ наст≥льки, що в≥н здатний справл€тис€ з такими небезпечними бактер≥€ми, €к, наприклад, золотистий стаф≥лококкк. Ѕ≥льше того, вчен≥ стверджують, що у величезних к≥лькост€х в≥там≥н ¬3 може нав≥ть зупинити розвиток ¬≤Ћ-≥нфекц≥њ.

ƒосл≥дники застосували в своњх досл≥дах дози, €к≥ в значн≥й м≥р≥ перевершували рекомендовану добову норму. јле н≥ацин ви€вивс€ абсолютно безпечним дл€ здоров'€.

јле Ђновеї в≥дкритт€ американських учених, €к ви€вилос€, зовс≥м не нове. ўе в 50-х роках учений Ћ. –он ’аббард ви€вив, що в≥там≥н ¬3 ефективно виводить з орган≥зму токсини ≥ не несе шкоди здоров'ю.

” чому м≥ститьс€ чудо-в≥там≥н?

¬≥там≥н ¬3 присутн≥й у вс≥х продуктах (м'€со, кисломолочн≥ продукти), €к≥ м≥ст€ть в≥там≥ни групи ¬, але в р≥зних к≥лькост€х. Ќаприклад, в 100 г печ≥нки близько 14 мг н≥ацину, в 100 г тунц€ - 19 мг.

Ѕагато н≥ацина присутн≥й в нас≥нн≥ сон€шника, в арах≥с≥, в неочищених зернових (пшениц≥, гречц≥, в≥вс≥, €чмен≥, кукурудз≥, жита та ≥н.) ¬≥там≥ном ¬3 багат≥ також гриби, квасол€, горох, со€. ќсобливо багато в≥там≥ну ¬3, €к ≥ ≥нших в≥там≥н≥в групи ¬, в пивних др≥жджах.