ƒЌ  людини м≥стить 145 Ђчужихї ген≥в
ƒЌ  людини м≥стить 145 Ђчужихї ген≥в
ƒЌ  людини м≥стить 145 Ђчужихї ген≥в

ѕитанн€ зародженн€ житт€ на наш≥й планет≥ ц≥кавить багато покол≥нь учених. Ўк≥льн≥ п≥дручники розпов≥дають нам про теор≥ю еволюц≥њ ƒарв≥на, ≥ ми звикли думати, що житт€ на «емл≥ з'€вилос€ в≥дпов≥дно до ц≥Їњ г≥потези генетики. јле нещодавно сп≥вроб≥тники  ембр≥джського ун≥верситету зробили в≥дкритт€, €ке може зм≥нити звичну думку. ¬чен≥ ви€вили в ƒЌ  людини 145 ген≥в, €к≥ не Ї людськими!

ƒосл≥дники, що займаютьс€ питанн€ми походженн€ людства, зац≥кавилис€ даним в≥дкритт€м. ѕри цьому багато хто пригадав ≥стор≥ю ѕромете€, €кий, зг≥дно з легендою, вкрав у бог≥в вогонь ≥ подарував його люд€м. ÷ей м≥ф став основою в≥домого однойменного ф≥льму, в €кому розпов≥даЇтьс€, €к м≥льйони рок≥в тому «емлю в≥дв≥дав Ђдревн≥й астронавтї, п≥сл€ чого на планет≥ зародилос€ житт€.

¬ ≥нтерв'ю журнал≥стам режисер ф≥льму Ђѕрометейї –≥дл≥ —котт за€вив, що ¬атикан ≥ Ќј—ј згодн≥ з думкою, що людство не могло самост≥йно дос€гти т≥Їњ стад≥њ розвитку, на €к≥й знаходитьс€ зараз, дуже ймов≥рно, що йому надавалась п≥дтримка ззовн≥.

ƒосл≥дники стверджують, що багато стародавн≥х рел≥г≥йних текст≥в згадують гостей з космосу. “ак, в Ѕ≥бл≥њ говоритьс€, що колись на «емл≥ жили велетн≥, народжен≥ в≥д людей ≥ бог≥в.

“епер же вчен≥ ви€вили в геном≥ людини 145 Ђчужихї ген≥в, що не були успадкован≥ в≥д наших предк≥в. √≥потетично вони були отриман≥ в≥д м≥кроорган≥зм≥в, присутн≥х на «емл≥ м≥льйони рок≥в тому. ƒане в≥дкритт€ кардинально зм≥нюЇ у€вленн€ про те, €к в≥дбуваЇтьс€ генетична передача.

–езультати даного досл≥дженн€ були опубл≥кован≥ в одному з наукових видань, де вчен≥ розгл€дають питанн€ горизонтальноњ передач≥ ген≥в м≥ж орган≥змами, що живуть в однаковому середовищ≥.


01.03.2015