ƒумки про кохану людину зц≥люють
ƒумки про кохану людину зц≥люють
 ƒумки про кохану людину зц≥люють

Ѕагато психолог≥чних досл≥джень довели, що позитивн≥ емоц≥њ захищають людей в≥д ф≥зичних та душевних недуг. Ќещодавно було зроблено ще одне в≥дкритт€ в цьому напр€мку: пац≥Їнт, що проходить реаб≥л≥тац≥ю, наприклад, п≥сл€ ≥нсульту, набагато швидше в≥дновлюЇтьс€ за допомогою коханоњ людини.

‘ах≥вц≥ ≥з «ах≥дного ”н≥верситету ќнтар≥о провели досл≥дженн€, в €кому вз€ли участь 183 добровольц≥. ¬чен≥ вим≥р€ли р≥вень глюкози в кров≥ до ≥ п≥сл€ того, €к вони думали про кохану людину.

¬и€вилос€, що думки про партнера п≥двищували цукор в кров≥ учасник≥в, а њх настр≥й пол≥пшувавс€ на де€кий час. ” той же час, коли вони думали про будь-€ку ≥ншу людину або про звичайн≥ под≥њ дн€, спостер≥галос€ незначне зниженн€ р≥вн€ глюкози ≥ н≥€ких позитивних ефект≥в не в≥дзначалос€.

¬чен≥ пов'€зують своњ висновки з €вищем еустреса. ≈устрес - це позитивний стрес, емоц≥йний стан, викликане приЇмними, рад≥сними под≥€ми.

“акий стрес, викликаний позитивними емоц≥€ми, а не негативними, вважаЇтьс€ корисним. ѕри цьому вчен≥ в≥дзначають, що даний ефект спостер≥гаЇтьс€ не т≥льки у пар, чињ в≥дносини почалис€ недавно, але й у людей, €к≥ вже довг≥ роки разом.