„и можливо позбутис€ судинних з≥рочок?
„и можливо позбутис€ судинних з≥рочок?
„и можливо позбутис€ судинних з≥рочок?

Ѕоротьба за гарн≥ н≥жки знайома вс≥м ж≥нкам. јле що, €кщо раптом на струнких ≥ догл€нутих ногах з'€вилис€ в≥зерунки у вигл€д≥ судинних з≥рочок? “акоњ краси нам не треба - думають ж≥нки. ’тось миритис€ з виниклою проблемою, а хтось починаЇ активно д≥€ти, застосовуючи р≥зн≥ методи народноњ медицини, в≥дв≥дуючи косметичн≥ каб≥нети або слухаючи поради подруг.

ўоб позбавитис€ судинних з≥рочок, необх≥дно розум≥ти причину њх по€ви. «≥рочки Ї насл≥дком розширенн€ п≥дшк≥рних судин. Ќайчаст≥ше вони з'€вл€ютьс€ на ногах ≥ обличч≥, р≥дше на спин≥, шињ ≥ руках. ѕричини по€ви судинних з≥рочок можуть бути €к зовн≥шн≥ми, так ≥ внутр≥шн≥ми.

«≥рочки можуть з'€вл€тис€ через генетичны схильност≥.  р≥м того, на њх по€ву може впливати гормональний зб≥й, через €кий розслабл€ютьс€ ст≥нки судин. ¬нутр≥шньою причиною можуть стати порушенн€ згортанн€ кров≥ ≥ порушенн€ венозного в≥дтоку.

—провокувати судинн≥ з≥рочки можуть зовн≥шн≥ впливи на шк≥ру: обмороженн€, надм≥рне захопленн€ сол€р≥€ми, саунами, х≥рург≥чне втручанн€, глибокий п≥л≥нг шк≥ри, а також вживанн€ алкоголю ≥ н≥котину.

—учасна косметолог≥€ пропонуЇ безл≥ч способ≥в з видаленн€ та л≥куванн€ судинних з≥рочок, в тому числ≥ ≥ народн≥ рецепти. ÷≥ природн≥ способи прост≥ та ефективн≥.

1. ¬≥зьм≥ть зелений пом≥дор, розр≥жте його ≥ м≥сцем розр≥зу приклад≥ть до почервон≥лоњ шк≥р≥ на обличч≥ або в ≥ншому проблемному м≥сц≥. «апам'€тайте: червон≥ пом≥дори не п≥д≥йдуть, оск≥льки в них не м≥ститьс€ кислота, що надаЇ л≥кувальну д≥ю.

“акий компрес накладаЇмо хвилини на 2-3, пот≥м зн≥маЇмо ≥ змащуЇмо шк≥ру зволожуючим кремом, щоб кислота, що м≥ститьс€ в зелених пом≥дори не обпекла шк≥ру.  урс л≥куванн€ - не менше 10 дн≥в.

2. яблучним оцтом змащуйте хворе м≥сце три рази на день прот€гом чотирьох тижн≥в. ƒо к≥нц€ четвертого тижн€ ви побачите, €к вени пом≥тно п≥шли п≥д шк≥ру.

якщо ж судинн≥ з≥рочки з'€вл€ютьс€ у вас з регул€рною частотою. ƒо них варто поставитис€ б≥льш серйозно. ўо необх≥дно зробити?

1. «апиш≥тьс€ на консультац≥ю до флеболога, так €к це може бути симптом порушенн€ судинноњ ст≥нки.

2. ¬≥дв≥дайте гастроентеролога, так €к судинн≥ з≥рочки можуть стати ознакою порушенн€ стану печ≥нки.

3. «верн≥тьс€ до невропатолога, так €к судинн≥ з≥рочки можуть вказувати на проблеми з боку вегетосудинноњ системи.

¬ажливо розум≥ти, що судинн≥ з≥рочки - це симптом загального захворюванн€, тому до них не можна ставитис€ т≥льки €к до косметичного дефекту!


25.02.2015