Ќе думайте про магн≥тн≥ бур≥ ≥ будете здоров≥!
Ќе думайте про магн≥тн≥ бур≥ ≥ будете здоров≥!
Ќе думайте про магн≥тн≥ бур≥ ≥ будете здоров≥!

як часто при поганому самопочутт≥ ми звинувачуЇмо у всьому магн≥тн≥ бур≥! Ћ≥кар≥ кажуть, що це природне €вище д≥йсно вкрай негативно в≥дбиваЇтьс€ на здоров'њ людини, так €к б≥льш≥сть людей в т≥й чи ≥нш≥й м≥р≥ метеозалежн≥.  р≥м того, за словами фах≥вц≥в, на ступ≥нь або характер такоњ залежност≥ накладають св≥й вплив темперамент ≥ душевний стан людини. ” зв'€зку з цим, навр€д чи в усьому варто звинувачувати магн≥тн≥ бур≥.

ћагн≥тн≥ бур≥ зазвичай тривають два-три дн≥, п≥к безпосередньо бур≥ триваЇ близько доби. Ќа тл≥ коливань магн≥тного пол€ «емл≥ серцево-судинна система людини може давати своњ збоњ. ” тому числ≥ зб≥льшуЇтьс€ схильн≥сть кров≥ до утворенн€ згустк≥в, знижуЇтьс€ газообм≥н, що веде до г≥покс≥њ (недоотриманн€ тканинами кисню). ” ц≥й стресов≥й ситуац≥њ зб≥льшуЇтьс€ викид адренал≥ну, що викликаЇ п≥двищенн€ артер≥ального тиску. ¬с≥ ц≥ моменти разом уз€т≥ можуть в≥дбиватис€ на загальному стан≥ здоров'€, особливо у людей, €к≥ вже мають проблеми з серцево-судинною системою.

јле Ї люди, €к≥ живуть, не звертаючи уваги на примхи природи, при цьому чудово себе почувають. ¬чен≥ вважають, що б≥льш≥сть проблем з≥ здоров'€м п≥д час магн≥тних бур викликан≥ б≥льше самонав≥юванн€м людини, н≥ж безпосередньо збуренн€ми магн≥тного пол€ «емл≥.

Ѕезумовно, магн≥тн≥ бур≥ впливають на житт€ на «емл≥. Ќаприклад, вони впливають на роботу електронного обладнанн€, хоча наукових доказ≥в в≥дчутного впливу на стан здоров'€ людини поки немаЇ.

Ћ≥кар≥ рад€ть люд€м, що переживають за своЇ здоров'€, поменше звертати увагу на оголошенн€ прогноз≥в погоди про наближенн€ магн≥тних бур€х, щоб уникнути самонав≥юванн€, €ке вже й викликаЇ пог≥ршенн€ самопочутт€.


21.02.2015