як допоможе оптим≥зм п≥д час полог≥в?
як допоможе оптим≥зм п≥д час полог≥в?
як допоможе оптим≥зм п≥д час полог≥в?

 ажуть, що оптим≥стам легше живетьс€. ¬ченими доведено, що оптим≥стичне ставленн€ до житт€ д≥йсно допомагаЇ пережити труднощ≥. ќсобливо актуальним позитивний настр≥й стаЇ в пер≥од ваг≥тност≥ у ж≥нок, адже внутр≥шн≥й стан дуже важливий п≥д час полог≥в.

 ульт д≥тонародженн€ у вс≥х народ≥в маЇ своњ особливост≥, в≥д чого формувалос€ ставленн€ д≥вчини до майбутньоњ под≥њ. якщо з юних рок≥в ж≥нки були присутн≥ на пологах старших сестер, родичок, то њм не потр≥бн≥ були казки про те, €к з'€вл€ютьс€ д≥ти ≥ €к пород≥лл≥ перенос€ть перейми. ѕеред пологами ж≥нка була впевнена, що подруги њњ п≥дтримають ≥ п≥дбадьор€ть, будуть максимально допомагати: масажувати спину, водити, обтирати обличч€, поњти. “ака обстановка спри€Ї спок≥йному душевному стану пород≥лл≥.

јле в наш≥й культур≥ пологи сприймалис€ ≥накше, ≥ вс≥ ми маЇмо про них в основному кл≥н≥чне у€вленн€. « розпов≥дей бабусь ≥ мам, ф≥льм≥в ми засвоњли, що пологи - це щось жахливе, народжують обов'€зково лежачи на спин≥ з дикими криками. јле акушери з великим стажем згадають чимало випадк≥в з≥ своЇњ практики, коли ж≥нки ≥нстинктивно знаходили краще положенн€ дл€ полог≥в. ѕрирода спец≥ально пристосувала ж≥ноче т≥ло дл€ народженн€ нового житт€, а €кщо ж≥нку ще й психолог≥чно п≥дтримати, то вона з ус≥м впораЇтьс€.

 оли ваг≥тн≥сть п≥дходить до завершенн€, майбутн≥ мами малюють у своњй у€в≥ найстрашн≥ш≥ картини, чим т≥льки ускладнюють житт€ ≥ соб≥, ≥, до реч≥, малюков≥, €кий дуже чутливий до настроњв мами. ¬их≥д - думайте про пологи з оптим≥змом! ¬ажливо зрозум≥ти, що пологи - це важка робота, але ви можете допомогти соб≥.

Ќалаштуйте себе, що все зак≥нчитис€ добре. якщо вас л€кають майбутн≥ перейми, д≥знайтес€ про них докладн≥ше ≥ знайд≥ть спос≥б, €к полегшити св≥й стан: поза, масаж, релаксац≥€, дихальна г≥мнастика. ƒл€ когось важливо, щоб в такий хвилюючий момент поруч знаходилас€ близька людина, €к≥й ви дов≥р€Їте, визначте м≥сце, в €кому ви в≥дчуваЇте себе впевнено ≥ безпечно.

 оли почнутьс€ перейми, постарайтес€ розгл€дати њх €к черговий крок назустр≥ч малюков≥. «розум≥йте, що кожна сутичка наближаЇ народженн€ дитини. Ќе думайте про те, ск≥льки перейм вас ще чекаЇ попереду, намагайтес€ справл€тис€ з кожною конкретною. ѕостарайтес€ сприймати б≥ль €к позитивне €вище. јдже це д≥йсно нормальний, робоча б≥ль, а не тривожний, що сигнал≥зуЇ про неполадки. якщо перейми проход€ть посл≥довно одна за одною, то все йде, €к належить, ваш орган≥зм стараЇтьс€, ≥ скоро ви зустр≥нетес€ з≥ своњм малюком.


19.02.2015