„ому синц≥ з'€вл€ютьс€ без причин?
„ому синц≥ з'€вл€ютьс€ без причин?
„ому синц≥ з'€вл€ютьс€ без причин?

якщо ви стали пом≥чати на своЇму т≥л≥ синц≥, €к≥ з'€вл€ютьс€ без причин, то це прив≥д звернутис€ до л≥кар€. ≤ нав≥ть €кщо ви натикаЇтес€ на кути, то це теж небезпечний симптом - порушенн€ координац≥њ рух≥в св≥дчить про атокс≥ю. ѕерев≥рте, чи не пог≥ршивс€ у вас почерк ≥ чи потрапл€Їте ви ниткою в голку.

ќсобливу тривогу повинн≥ викликати синц≥ на т≥л≥, про причину по€ви €ких ви не пам'€таЇте. Ќайб≥льш частою причиною под≥бного €вища можна вважати п≥двищену ламк≥сть судин, €ка призводить до крововилив≥в. ≤ така крихк≥сть ст≥нок судин також маЇ своњ причини. ќдн≥Їю з них Ї брак в≥там≥н≥в (особливо це стосуЇтьс€ в≥там≥ни — ≥ –).  р≥м того, ламк≥сть судин може бути насл≥дком в≥русних ≥нфекц≥й, тривалого прийому л≥к≥в. ѕо€ва синц≥в на ногах часто св≥дчать про початок розвитку варикозу.

якщо ви пом≥тили синц≥ на т≥л≥, то це також може говорити про р≥зного роду хвороби кровоносноњ системи, г≥пертон≥ю, ревматизм, тонзил≥т, ниркову недостатн≥сть. ўоб точно визначити причину по€ви гематом, необх≥дно пройти повне обстеженн€. ” першу чергу, необх≥дно здати анал≥з кров≥ на р≥вень тромбоцит≥в ≥ згортанн€, а вже результати анал≥з≥в визначать л≥куванн€.

якщо син€к отриманий в результат≥ травми, то можна спробувати полегшити його хвороблив≥сть. ƒл€ цього треба в≥дразу до забитого м≥сц€ прикласти холод на 10-15 хвилин. —удини скорот€тьс€, ≥ це зн≥ме б≥ль ≥ не дасть синцю розповзтис€. ј ось тепло ≥ спиртовоњ компрес доречн≥ т≥льки через добу.

ѕам'€тайте: €кщо синц≥в без причин багато, то сл≥д €кнайшвидше показатис€ фах≥вцю.


15.02.2015