„им небезпечне золото дл€ здоров'€?
„им небезпечне золото дл€ здоров'€?
„им небезпечне золото дл€ здоров'€?

¬≥домо, що золото Ї не просто дорогоц≥нним металом, але також впливаЇ на самопочутт€ ≥ настр≥й людини. ѕрот€гом стол≥ть вчен≥ не перестають анал≥зувати ≥ вивчати властивост≥ золота. –езультатом чергового досл≥дженн€ став висновок, що золот≥ прикраси мають стимулюючу д≥ю.

ќсобливо обережними з золотом треба бути люд€м з активною нервовою системою, так €к дорогоц≥нний метал неспри€тливо впливаЇ на них. як по€снюють вчен≥, золото запускаЇ процес збудженн€ в орган≥зм≥, що викликаЇ р≥зн≥ збоњ в нервов≥й систем≥, а також упов≥льнюЇ процеси обм≥ну речовин в орган≥зм≥. ¬с≥ ц≥ фактори в комплекс≥ п≥двищують в≥рог≥дн≥сть розвитку депрес≥њ.

Ѕ≥льше того, нов≥ факти навели вчених на думку про те, що де€ким люд€м золото взагал≥ протипоказано. ” першу чергу, це стосуЇтьс€ емоц≥йних людей. ƒосл≥дники також не рекомендують носити золото люд€м, страждаючим еп≥лепс≥Їю, оск≥льки воно може спровокувати напади захворюванн€. –ецидив хвороби може бути викликаний нав≥ть блиском ≥ мерехт≥нн€м золота.

‘ах≥вц≥ п≥дкреслюють, що в≥д золотих прикрас краще в≥дмовитис€ жител€м мегапол≥с≥в. ≤ не т≥льки через можлив≥сть грабежу в натовп≥, але насамперед тому, що у великих м≥стах ризик виникненн€ стресу ≥ депрес≥њ набагато вище, а золото може лише пог≥ршити ситуац≥ю. якщо ж хочетьс€ прикрасити себе, то фах≥вц≥ рад€ть зупинити св≥й виб≥р на ср≥бл≥, €ке, на њхню думку, Ї б≥льш благородним металом.