ўо заважаЇ ж≥нкам вибирати непривабливих чолов≥к≥в?
ўо заважаЇ ж≥нкам вибирати непривабливих чолов≥к≥в?
ўо заважаЇ ж≥нкам вибирати непривабливих чолов≥к≥в?

яких чолов≥к≥в вибирають ж≥нки? ” своњй у€в≥ ж≥нки часто створюють €кийсь ≥деальний образ чолов≥ка, над≥л€ють його бажаними €кост€ми. јле ось под≥бний герой з'€вл€Їтьс€ на горизонт≥, здавалос€ б все при ньому - р≥шуч≥сть, над≥йн≥сть, розум, але зовн≥шн≥сть неприваблива. ≤ тут прекрасн≥ дами часто припускаЇтьс€ помилки, даючи в≥д вор≥т поворот непривабливому партнеру.

 ажуть, що чолов≥ки любл€ть очима, а ж≥нки вухами. јле вчен≥ з ”н≥верситету “оронто довели, що чолов≥чий зовн≥шн≥й образ на первинному етап≥ вибору дл€ ж≥нки теж важливий.

” лабораторних умовах ж≥нкам запропонували оц≥нити проф≥л≥ двох чолов≥к≥в - привабливого ≥ не дуже. Ѕ≥льше того, учасниц€м сказали, що у них Ї можлив≥сть зустр≥тис€ з цими чолов≥ками. ∆≥нки самост≥йно заповнили анкети, а пот≥м вивчили проф≥л≥ з фотограф≥€ми.

” ход≥ експерименту вчен≥ з'€сували, що учасниц≥, €ким приваблив≥ чолов≥ки в≥дмовили, надал≥ часто в≥дкидали непривабливих чолов≥к≥в, нав≥ть €кщо вони њм сподобалис€. ƒосл≥дженн€ було проведено к≥лька раз≥в, але результат не зм≥нивс€.

¬чен≥ зробили припущенн€, що зустр≥ч з непривабливим чолов≥ком викликаЇ у ж≥нки думки, що вона заслуговуЇ т≥льки такого партнера.

ћайже кожна ж≥нка в своЇму житт≥ стикалас€ з ситуац≥Їю, коли в особистому житт≥ були проблеми, але вона все одно ≥гнорувала непривабливих шанувальник≥в. ¬иходить, що п≥сл€ в≥дмови ж≥нкам не потр≥бна прихильн≥сть ≥ншоњ людини. ѓх б≥льше хвилюЇ, €к оточуюч≥ сприймають потенц≥йного партнера. ¬≥дкритт€ досл≥дник≥в також показало, що в≥дмова може викликати агрес≥ю ≥ нав≥ть асоц≥альну повед≥нку.


30.01.2015