„ому ж≥нки прагнуть узаконити стосунки?
„ому ж≥нки прагнуть узаконити стосунки?
„ому ж≥нки прагнуть узаконити стосунки?

—татистика п≥дтверджуЇ, що ж≥нки б≥льшою м≥рою схильн≥ до ризику розвитку псих≥чних захворювань, вони част≥ше перебувають у депресивному стан≥ ≥ част≥ше схильн≥ до перепад≥в настрою. “радиц≥йно в усьому звинувачували гормони, але результати нового досл≥дженн€ показали, що причина в ≥ншому.

«вичайно, гормони впливають на здоров'€ ≥ житт€ ж≥нки в ц≥лому. јле нав≥що проводити ц≥ле досл≥дженн€, €кщо ≥ без нього зрозум≥ло, що вс€ вина, природно, лежить на чолов≥ков≥! Ќасправд≥ досл≥дженн€ необх≥дно, щоб п≥дтвердити ц≥лу доказову базу.

√рупа сп≥вроб≥тник≥в з ”н≥верситету “оронто прот€гом дек≥лькох рок≥в спостер≥гала за 6 тис€чами ж≥нок з р≥зних верств сусп≥льства, з р≥зним р≥внем осв≥ти, р≥зним матер≥альним становищем. ¬чених ц≥кавила ступ≥нь схильност≥ ж≥нки до розвитку псих≥чних розлад≥в ≥ схильн≥сть до депрес≥й.

«≥бравши ≥ проанал≥зувавши безл≥ч даних, вчен≥ прийшли до висновку, що гарант≥Їю псих≥чного здоров'€ ж≥нки Ї стаб≥льн≥сть у в≥дносинах з чолов≥ком. «ам≥жн≥ ж≥нки визнан≥ б≥льш захищеними, н≥ж т≥, чињ в≥дносини оф≥ц≥йно не зареЇстрован≥ або хто взагал≥ самотн≥й.

“аким чином, ви€вилос€, що шлюб, незалежно в≥д тривалост≥, робить псих≥ку ж≥нки б≥льш стаб≥льною. ” таких ж≥нок значно нижче ризик розвитку п≥сл€пологовоњ депрес≥њ.

Ќайб≥льш схильн≥ до псих≥чних розлад≥в ж≥нки, чий шлюб руйнуЇтьс€ до народженн€ дитини або в перший р≥к по€ви малюка на св≥т - 67% таких ж≥нок страждаЇ в≥д тривалих депрес≥й.

јвтор досл≥дженн€, ћарсело јрква, каже, що н≥хто не може змусити людину вступити в шлюб, але донести до нењ важлив≥сть цього акту дл€ здоров'€, необх≥дно. ƒл€ ж≥нки узаконен≥ в≥дносини - свого роду психо-емоц≥йна гарант≥€ благополучч€.

¬ ход≥ даного досл≥дженн€ був ви€влений ще один ц≥кавий факт: ж≥нки, що живуть з чолов≥ком без реЇстрац≥њ б≥льш схильн≥ до ризику розвитку алкогольноњ або наркотичноњ залежност≥. —еред заможних або нав≥ть самотн≥х дам аналог≥чний показник значно нижчий.


27.01.2015