” чому шкода очищеноњ води?
” чому шкода очищеноњ води?

Ќа здоров'€ людини впливаЇ безл≥ч чинник≥в. ¬ажливою Ї чистота питноњ води. « метою очищенн€ води люди в останн≥ роки використовують вс≥л€к≥ ф≥льтри ≥ очисн≥ засоби. ќднак багато вчених говор€ть, що разом з очищенн€м води в≥д м≥кроб≥в ми видал€Їмо з нењ корисн≥ м≥кроорган≥зми. Ѕ≥льше того, процес очищенн€ Ћатгарт –аск≥н, вчений ћ≥чиганського ун≥верситету в јнн-јрбор, називаЇ безглуздим, так €к де€к≥ шк≥длив≥ бактер≥њ, на його думку, можна перетворити в корисн≥.

≤де€ очищенн€ води за допомогою хлору або ≥нших засоб≥в, €краз ≥ заснована на тому, що до њњ складу вход€ть €к шк≥длив≥, так ≥ корисн≥ бактер≥њ. ” вод≥ м≥ст€тьс€ так≥ шк≥длив≥ сполуки €к н≥трати, €к≥ можна перетворити в безпечний азот.

¬чен≥ вважають, що активуванн€ розмноженн€ у вод≥ корисних м≥кроорган≥зм≥в пол≥пшить њњ €к≥сть та безпеку. ѕрот€гом п≥вроку вчен≥ п≥д кер≥вництвом –аск≥на вивчали ƒЌ  бактер≥й питноњ води. ћетою досл≥дженн€ було з'€суванн€, €ким чином м≥кроорган≥зми активно присутн≥ у вод≥. ¬и€вилос€, що нав≥ть невелика вар≥ац≥€ показника кислотност≥ в процес≥ очищенн€ може привести до того, що хвороботворн≥ бактер≥њ самост≥йно вит≥сн€ютьс€ корисними.

—аме тому вчен≥ прийшли до висновку, що повне очищенн€ води в≥д бактер≥й - не ≥деальний вар≥ант. ¬чений стверджуЇ, що незначн≥ зм≥ни технолог≥њ очищенн€ води даЇ корисним м≥кроорган≥змам переваги над њх шк≥дливими родичами.