—п≥лкуванн€ за столом корисно дл€ комун≥кабельност≥ дитини
—п≥лкуванн€ за столом корисно дл€ комун≥кабельност≥ дитини
—п≥лкуванн€ за столом корисно дл€ комун≥кабельност≥ дитини

ƒовг≥ роки нам втовкмачували, що говорити п≥д час њж≥ непристойно. Ѕагато експерт≥в також стверджують, що сп≥лкуванн€ за столом негативно в≥дбиваЇтьс€ на травленн≥. јле нещодавно вчен≥ знайшли пр€мий зв'€зок м≥ж такою формою сп≥лкуванн€ ≥ комун≥кабельн≥стю дитини.

ѕсихологи кажуть, що €кщо за столом з дитиною вести бес≥ди, то р≥вень њњ комун≥кабельност≥ ≥ здатн≥сть €сно доносити своњ думки значно зросте. ѕри цьому дитина набуваЇ впевненост≥ в соб≥, њњ мова стаЇ б≥льш ч≥ткою ≥ посл≥довною.

“ак≥ результатидосл≥джень, проведених в с≥м'€х 35 тис€ч д≥тей. ÷е ж досл≥дженн€ показало, що четверта частина опитаних д≥тей не отримувала необх≥дну порц≥ю щоденноњ батьк≥вськоњ уваги.

–озмова Ї своЇр≥дним пальним дл€ нашого мозку, в той час €к њжа Ї харчуванн€м дл€ т≥ла. —п≥льна трапеза з малюком може навчити його мистецтву слухати, висловлювати своњ думки з приводу р≥зних життЇвих питань. јле у нас за вечерею багато с≥мей вол≥ють мовчати, що не приносить н≥€коњ корист≥ розвитку дитини.

«а мовчазним об≥дом дитина може замикатис€ в соб≥, втрачаючи нав≥ть маленьку впевнен≥сть у соб≥.

62% опитаних д≥тей ведуть щоденн≥ бес≥ди з батьками за столом. ÷≥ д≥ти в≥льно сп≥лкуютьс€ з≥ своњми однол≥тками. Ѕ≥льш≥сть з них в≥льно п≥дключаютьс€ до розмови. ≈ксперимент п≥дтвердив ≥ те, що с≥мейн≥ розмови позитивно позначаютьс€ на майбутньому малюка.

‘ах≥вц≥ пом≥тили, що товариськ≥ д≥ти не в≥дчувають особливих проблем в п≥дл≥тковому в≥ц≥, а њх подальше житт€ ви€вл€Їтьс€ б≥льш щасливою, н≥ж у тих, кому не дають ≥ рота розкрити за столом.