5 звичок, €к≥ наближують стар≥сть
5 звичок, €к≥ наближують стар≥сть
5 звичок, €к≥ наближують стар≥сть

яка ж≥нка не мр≥Ї про в≥чну молод≥сть? јле часто ми сам≥ наближаЇмо стар≥сть нашими звичками. јле щоб позбутис€ шк≥дливих звичок, потр≥бно Ђзнати ворога в обличч€ї.

1. Ќедосипанн€

ѕерш≥ насл≥дки недосипанн€ б≥льш≥сть з нас в≥дчувають в студентськ≥ роки. “акож цей стан добре знайомий ж≥нкам, змушеним займатис€ ≥ роботою, ≥ с≥м'Їю. ћ≥ж ≥ншим, це загрожуЇ не т≥льки хворобливим кольором обличч€ ≥ втомленими очима, але також запуском процес≥в, €к≥ призвод€ть до передчасного стар≥нн€.

ўоб уникнути недосипанн€, ретельно плануйте св≥й день. ѕривч≥ть чолов≥ка ≥ д≥тей, що вс≥ домашн≥ обов'€зки повинн≥ бути розд≥лен≥ пор≥вну. Ќехай допомагають вам. Ќамагайтес€ л€гати спати до настанн€ п≥вноч≥.

2. ≈коном≥€ на соб≥

” часи кризи важко прожити без економ≥њ, але це не повинно стосуватис€ засоб≥в по догл€ду за шк≥рою. ƒешева косметика, в кращому випадку, не принесе н≥€коњ корист≥, але також може запод≥€ти шкоду.  упуйте засоби т≥льки перев≥рених виробник≥в, завжди перев≥р€йте склад ≥ терм≥ни придатност≥. «апам'€тайте - чим довше терм≥н придатност≥, тим менше в засоб≥ натуральних компонент≥в.

3. Ћюбов до солодощ≥в

–≥дк≥сна ж≥нка в≥дмовить соб≥ в задоволенн≥ поласувати улюбленою солодк≥стю. јле цукор загрожуЇ не т≥льки зайвими к≥лограмами, а й в'€ненн€м шк≥ри. —пробуйте зам≥нити цукор корисними фруктами та сухофруктами.

4. «вичка ч≥пати обличч€

„асто така звичка виробл€Їтьс€ у тих, хто часто працюЇ за комп'ютером. “акож ж≥нки любл€ть поправл€ти мак≥€ж. «давалос€ б, що небезпечного в таких торканн€х? јле таким чином ми спри€Їмо розт€гуванню м'€з≥в ≥ забрудненню п≥р. якщо ви навчитес€ контролювати своњ рухи, то скоро позбудетес€ в≥д ц≥Їњ звички.

5. Ќерегул€рн≥ ф≥зичн≥ вправи

“реба розум≥ти, що так≥ нерегул€рн≥ зан€тт€ принос€ть б≥льше шкоди, н≥ж корист≥. ѕри в≥дсутност≥ системи втрачаЇтьс€ гнучк≥сть, накопичуЇтьс€ жир, стають в'€лими м'€зи, пог≥ршуЇтьс€ кровооб≥г. ’оча т≥ ж насл≥дки характерн≥ дл€ повного ≥гноруванн€ спорту.

якщо ви прагнете продовжити молод≥сть ≥ красу, то позбутис€ шк≥дливих звичок дл€ вас не складе особливих труднощ≥в.


12.01.2015