яке м'€со найшк≥длив≥ше?
яке м'€со найшк≥длив≥ше?

”€вити рац≥он людина без м'€са досить складно. ѕрагненн€ до здоров'€ змушуЇ де€ких людей переходити на вегетар≥анську њжу, але б≥льш≥сть все-таки не збираютьс€ в≥дмовл€ти соб≥ в задоволенн≥ поласувати м'€сом, незважаючи на вс≥ застереженн€ медицини про його шкоду.

ƒосл≥дники з'€сували, що червоне м'€со будь-€кого виду шк≥дливо дл€ орган≥зму у великих к≥лькост€х. ≈ксперти анал≥зували рац≥он харчуванн€ 110 тис€ч ос≥б прот€гом 20 рок≥в, щоб визначити, наск≥льки шк≥дливим Ї м'€со дл€ орган≥зму людини.

ўоб зрозум≥ти вплив червоного м'€са на здоров'€, його додавали всього 100 г в порц≥ю. ѕри такому рац≥он≥ ризик смерт≥ зростав на 13%. ƒодаткова же порц≥€ м'€са у вигл€д≥ бекону п≥двищувала ризик смерт≥ до 20%.

јле коли м'€со зам≥нювалос€ ≥ншими продуктами, ризик смерт≥ знижувавс€. “ак, вживанн€ гор≥х≥в зам≥сть червоного м'€са знижувало ризик смерт≥ на 19%.  р≥м того, м'€со птиц≥ зам≥сть червоно знижувало ризик на 14%. “≥ ж, хто м'€со зам≥нив молочними продуктами та бобовими, знизили смертн≥сть на 10%, риба - на 7%.

” той же час найшк≥длив≥шим м'€сом вчен≥ назвали смажену курку. —аме цей продукт був причиною спалах≥в отруЇнн€ та захворювань шлунка.

ƒруге м≥сце в цьому рейтингу медики в≥ддали €ловичому фаршу. ƒал≥ розташувалис€ м'€со ≥ндички, свин€чий стейк ≥ ковбаса.

–езультати досл≥дженн€, проведен≥ французькими вченими, показали, що найб≥льш шк≥дливе м'€со - це свинина, баранина ≥ €ловичина. ѕри цьому, самою шк≥дливою дл€ орган≥зму Ї свинина, €кщо њњ порц≥€ перевищуЇ 160 г на день. —права в тому, що в свинин≥ м≥ститьс€ гормон росту, €кий провокуЇ запаленн€, набуханн€ тканин. Ѕаранина ж протипоказана люд€м з артритом ≥ люд€м похилого в≥ку. Ѕаранина спри€Ї накопиченню бактер≥й на к≥стках, €кщо вживати њњ у великих к≥лькост€х.

ѕроте вчен≥ стверджують, що будь-€ке м'€со в пом≥рних к≥лькост€х не завдасть значноњ шкоди здоров'ю.


10.01.2015