як п≥дн€ти ледачого чолов≥ка з дивана?
як п≥дн€ти ледачого чолов≥ка з дивана?
як п≥дн€ти ледачого чолов≥ка з дивана?

Ќе кожна ж≥нка, одружуючись, думаЇ про те, €кий њњ чолов≥к буде в побут≥. Ќайголовн≥шим показником чолов≥чих €костей дл€ ж≥нки на етап≥ залиц€нн€ стають красив≥ слова, подарунки, знаки уваги. јле перев≥рити майбутнього чолов≥ка на хаз€йновит≥сть не вс≥ наважуютьс€, забуваючи, що цукерково-букетний пер≥од триватиме недовго.

” с≥мейному житт≥ багато чолов≥к≥в не збираютьс€ розлучатис€ з коханим диваном, лежачи на ньому години безперервно за перегл€дом футболу ≥ попиваючи пиво. “им часом, в будинку все догори дном: там не прибите, то не в≥дремонтоване ≥ т. д. ќднак на такий хаос чолов≥ки дивл€тьс€ кр≥зь пальц≥ ≥ р≥дко що робл€ть дл€ усуненн€ безладу.

ўо робить ж≥нка в так≥й ситуац≥њ? Ѕайдуж≥сть чолов≥ка по в≥дношенню до домашнього комфорту ≥ затишку змушуЇ њњ вмовл€ти чолов≥ка зробити хоча б щось в будинку. «вичайно, у в≥дпов≥дь чуЇ т≥льки одн≥ об≥ц€нки.

якщо чолов≥ка доводитис€ вмовл€ти, то це важкий випадок ≥ вмовл€нн€ тут не допоможуть. ѕ≥двищенн€ голосу ≥ скандали теж не принесуть корист≥, лише стануть початком конфл≥кту, €кий може зак≥нчитис€ розлученн€м.

ўо потр≥бно робити ж≥нц≥? “ут потр≥бно зад≥€ти всю свою ж≥ночу мудр≥сть.  ричати ≥ вмовл€ти немаЇ сенсу. «аманюючи його привабливою пропозиц≥Їю, в≥дмовитис€ в≥д €коњ в≥н не зможе. ѕричому роб≥ть це ласкавим ≥ н≥жним голосом. Ќаприклад, попрос≥ть ласкаво, щоб в≥н прибив поличку, не забувайте хвалити його, говорити, що в≥н майстер не вс≥ руки, а в под€ку приготуйте йому смачну вечерю. ƒайте в≥дчути своЇму чолов≥ков≥, що ви його ц≥нуЇте ≥ впоратис€ без нього вам дуже складно. якщо ви зад≥Їте всю свою ж≥ночу чар≥вн≥сть, в≥н готовий буде зробити дл€ вас все, що завгодно.

06.01.2015