÷ибул€ в шкарпетках р€туЇ в≥д хвороб
÷ибул€ в шкарпетках р€туЇ в≥д хвороб
÷ибул€ в шкарпетках р€туЇ в≥д хвороб

ћерид≥анами в китайськ≥й медицин≥ називають канали, по €ких циркулюЇ енерг≥€ ци. ¬ основ≥ голковколюванн€ лежить стимул€ц≥€ цих канал≥в, зовн≥шн≥х. јле Ї ще й внутр≥шн≥ мерид≥ани. ќск≥льки мерид≥ани пов'€зан≥ з певними внутр≥шн≥ми органами, то з њх допомогою можна л≥кувати де€к≥ хвороби.

 итайськ≥ ц≥лител≥ л≥кують хворих, впливаючи на 7000 нервових зак≥нчень, розташованих на ступн€х. јле в останн≥ дес€тил≥тт€ ц€ практика натрапила на певну проблему - енерг≥€, що посилаЇтьс€ через мерид≥ани, стала пасивною, так €к люди пост≥йно нос€ть взутт€. „ерез це мерид≥ани треба пост≥йно стимулювати. ÷≥лител≥ рад€ть два способи дл€ цього: сто€ти на земл≥ голими ногами або використовувати звичайну цибулю.

як використовувати цибулю? ѕор≥жте њњ поперек, €к ковбасу, поклад≥ть скиби в щ≥льн≥ шкарпетки, щоб к≥льц€ притиснулис€ до ступень. “ак треба л€гти спати.  р≥м того, що така процедура покращуЇ проходженн€ енерг≥њ ци, вона також вбиваЇ м≥кроб≥в ≥ бактер≥њ на поверхн≥ шк≥ри, а фосфорна кислота потрапл€Ї в кров ≥ очищуЇ њњ.

ƒо реч≥, класти цибулю в шкарпетки рад€ть не т≥льки китайськ≥ ц≥лител≥, але ≥ наш≥ фах≥вц≥ народноњ медицини. ’оча про очищенн€ мерид≥ан≥в вони не говор€ть, але рекомендують таким чином р€туватис€ в≥д застуди.

„им допоможе такий метод?

1. ‘осфорна кислота, що м≥ститьс€ в цибул≥, очистить кров.

2. «нищенн€ хвороботворних бактер≥й ≥ м≥кроб≥в.

3. ѕозбавленн€ в≥д неприЇмного запаху н≥г.


03.01.2015