яка природа ж≥ночоњ ≥нтуњц≥њ?
яка природа ж≥ночоњ ≥нтуњц≥њ?
яка природа ж≥ночоњ ≥нтуњц≥њ?

—в≥т знайомий з безл≥ччю приклад≥в вдалого про€ву ж≥ночоњ ≥нтуњц≥њ. ƒе€к≥ з них схож≥ на правду, ≥нш≥ б≥льше нагадують легенду. јле коли ж≥нки д≥ють ≥ приймають р≥шенн€, спираючись не на лог≥ку, а на €кесь чутт€, то це ≥ називаЇтьс€ ≥нтуњц≥Їю.


√овор€чи про ж≥ночу ≥нтуњц≥њ, вчен≥ припускають на€вн≥сть особливих чутливих кл≥тин, що сприймають зовн≥шн≥й св≥т поза контролем св≥домост≥. „и ≥снують насправд≥ у ж≥ночоњ стат≥ так≥ рецептори?


Ќещодавно вчен≥ за€вили, що ж≥ноча ≥нтуњц≥€ - це результат зниженою концентрац≥њ тестостерону в пер≥од внутр≥шньоутробного розвитку. Ќа сьогодн≥шн≥й день вже точно в≥домо, що гормональний фон в≥дбиваЇтьс€ на робот≥ мозку.


“ак, високий р≥вень тестостерону на стад≥њ внутр≥шньоутробного розвитку в подальшому змушуЇ хлопчик≥в ризикувати част≥ше д≥вчаток. ” той же час ≥нтуњц≥€ ≥ стандартна рефлекс≥€ просто використовуютьс€ в р≥зних ситуац≥€х.


ўоб довести, що м≥ж р≥внем тестостерону ≥ процесом мисленн€ ≥снуЇ зв'€зок, експерти проанал≥зували стан понад 600 студент≥в. ¬становити р≥вень тестостерону на стад≥њ ембр≥онального розвитку допоможе сп≥вв≥дношенн€ довжини вказ≥вного ≥ без≥менного пальц≥в. „им менше р≥зниц€ м≥ж ними, тим б≥льше було гормону. ѕри цьому, стать значенн€ не маЇ.


ƒобровольц€м було запропоновано пройти когн≥тивний тест, €кий давав можлив≥сть пригн≥чувати неправильну ≥нтуњтивну в≥дпов≥дь ≥ дал≥ прорефлексували на задану тему п≥сл€ визначенн€ правильноњ в≥дпов≥д≥. “ак вдавалос€ зр≥вн€ти ≥нтуњц≥ю ≥ рефлекс≥ю.


ѕот≥м у студент≥в досл≥джувалис€ руки. ∆≥нкам з малою р≥зницею в довжин≥ пальц≥в вдавалос€ давати правильн≥ в≥дпов≥д≥ не г≥рше за чолов≥к≥в. ќднак найчаст≥ше ж≥нки давали ≥нтуњтивн≥ в≥дпов≥д≥, а от чолов≥кам доводилос€ б≥льше рефлексувати, щоб знайти правильну в≥дпов≥дь.

28.12.2014