„и впливають в≥дносини на наше здоров'€?
„и впливають в≥дносини на наше здоров'€?
„и впливають в≥дносини на наше здоров'€?

¬≥дносини з коханою людиною важлив≥ дл€ кожного. ¬≥дносини впливають на здоров'€, кар'Їру ≥ €к≥сть житт€, а тому мають величезне значенн€.

¬чен≥ розгл€нули в≥дносини через призму наукових досл≥джень. ћасштабне досл≥дженн€ американських учених довело, що чим б≥льш дов≥рч≥ в≥дносини з партнером, тим б≥льшого ви дос€гнете в кар'Їрному зростанн≥ ≥ в житт≥ взагал≥. ƒуже важлива готовн≥сть вашого партнера допомагати вам ≥ п≥дтримувати у важких ситуац≥€х. јдже увага ≥ сп≥впереживанн€ близькоњ людини дуже важлив≥ дл€ усп≥ху.

≤ навпаки, €кщо м≥ж партнерами складаютьс€ конфл≥ктн≥ в≥дносини, це може в≥дбитис€ ≥ на кар'Їр≥.  р≥м того, це п≥двищуЇ р≥вень стресу. “аким чином, людина опин€Їтьс€ в замкнутому кол≥: пост≥йний стрес дома т€гне за собою проблеми ≥ стреси на робот≥.

јле €к≥сть в≥дносин важлива не т≥льки дл€ кар'Їри, але ≥ дл€ здоров'€. ƒосл≥дженн€ показали, що нещаслив≥ стосунки п≥двищують ризик серцево-судинних захворювань ≥ нав≥ть передчасноњ смерт≥. јдже люди, €к≥ живуть душа в душу, в≥дчувають менше стресу, у них м≥цн≥ший ≥мун≥тет ≥ кращий психолог≥чний стан.

“ак само ми сам≥ прекрасно усв≥домлюЇмо, що в≥дносини безпосередньо визначають €к≥сть нашого житт€. —аме в≥д в≥дносин часто залежить, чи задоволен≥ ми житт€м, €к часто схильн≥ до депрес≥й, наск≥льки часто в≥дчуваЇмо позитивн≥ емоц≥њ. ƒосл≥дженн€ показали, що щаслив≥ в≥дносини завжди оц≥нюютьс€ €к так≥, що п≥двищують €к≥сть житт€, ≥ в цьому випадку про матер≥альн≥ блага мова нав≥ть не йде.

“аким чином, можна з упевнен≥стю сказати, що щаслив≥ в≥дносини - ключ до здоров'€ ≥ довгол≥тт€, усп≥ху, тому треба прагнути до взаЇморозум≥нн€ ≥ гармон≥њ з партнером.

24.12.2014