який вплив соц≥альних мереж на житт€ людини?
який вплив соц≥альних мереж на житт€ людини?
 який вплив соц≥альних мереж на житт€ людини?

ћолоде покол≥нн€ сьогодн≥ важко може у€вити соб≥ житт€ без соц≥альних мереж. «ручн≥сть сп≥лкуванн€, а часто ≥ спос≥б зароб≥тку грошей, приваблюЇ з кожним роком до соцмереж все б≥льше число людей.

 анадськ≥ та американськ≥ вчен≥ нещодавно провели досл≥дженн€, метою €кого стало визначенн€, €к соц≥альн≥ мереж≥ впливають на житт€ людини. «окрема, досл≥дник≥в ц≥кавив вплив соцмереж на самооц≥нку ≥ самоконтроль людини.  р≥м того, вчен≥ зац≥кавилис€ впливом соцмереж на харчуванн€ молодих людей.

¬чен≥ припустили, спираючись на результати досл≥дженн€, що сп≥лкуванн€ в соцмережах може п≥двищувати самооц≥нку, але в той же час знижувати самоконтроль. ¬елику роль у формуванн≥ самооц≥нки експерти в≥двели тому, €ку ≥нформац≥ю про себе людина розм≥щуЇ на своњй стор≥нц≥, а не ≥нформац≥€ на стор≥нках друз≥в. –≥вень самокнтролю у завс≥дник≥в соцмереж дещо знижуЇтьс€, про що св≥дчить зб≥льшенн€ ≥ндексу маси т≥ла, част≥ перекуси, а також висока заборгован≥сть за кредитними боргами.

¬чен≥ зробили висновок, що в ц≥лому соц≥альн≥ мереж≥ мають ≥стотний вплив на житт€ сучасного сусп≥льства, однак назвати однозначно цей вплив негативним або позитивним не можна, тому що все залежить в≥д людини, €ка проводить час в соцмережах.