який орган накопичуЇ зл≥сть?
який орган накопичуЇ зл≥сть?

¬чен≥ медики сп≥льно з психологами д≥йшли сп≥льноњ думки, що б≥льш≥сть хвороб нос€ть соматичний характер, тобто залежать в≥д емоц≥йного стану людини. Ќедарма за€вл€ють, що не можна тримати в соб≥ зл≥сть або гн≥в, переживанн€, оск≥льки не виплеснута негативна енерг≥€ завдасть удару по внутр≥шн≥х органах. Ќещодавно вчен≥ ви€вили орган, в €кому накопичуютьс€ негативн≥ емоц≥њ.

≈ксперти впевнен≥, що саме печ≥нка концентруЇ в соб≥ всю агрес≥ю ≥ гн≥в. якщо прот€гом довгого часу людина тримаЇ всередин≥ себе негативн≥ емоц≥њ, то це призведе до порушенн€ роботи печ≥нки.

ѕеч≥нка - найб≥льша залоза людського орган≥зму. Ќа нењ покладаютьс€ найважлив≥ш≥ та найскладн≥ш≥ функц≥њ. ¬она бере безпосередню участь у процес≥ травленн€, оск≥льки вид≥л€Ї в кишечник своњ секрети, в тому числ≥ ≥ жовч. “акож печ≥нка активно впливаЇ ≥ на процеси метабол≥зму вуглевод≥в, б≥лк≥в ≥ жир≥в. ѕеч≥нка у в≥дпов≥д≥ за згортанн€ кров≥ ≥ очищенн€ орган≥зму в≥д токсин≥в. якщо з одн≥Їю з цих функц≥й виникли проблеми, сл≥д звернути увагу на печ≥нку.

ѕро порушенн€ роботи печ≥нки можуть говорити так≥ симптоми: нездужанн€, сонлив≥сть, драт≥влив≥сть, хрон≥чна втома.

≈ксперти впевнен≥, що саме в печ≥нц≥ збираЇтьс€ весь наш гн≥в. ѕом≥чено, що найчаст≥ше проблеми з'€вл€ютьс€ п≥сл€ того €к людина злилас€ або турбувалас€ зам≥сть того, щоб про€вити гнучк≥сть до ситуац≥њ. “обто коли людина не зумла пристосуватис€ до т≥Їњ чи ≥ншоњ ситуац≥њ, вона в≥дчуваЇ гн≥в ≥ розчаруванн€, а це тут же в≥дображаЇтьс€ на робот≥ печ≥нки. Ќе дарма ≥снуЇ висл≥в Ђ¬иходити жовчюї, саме в≥н добре по€снюЇ метаф≥зичний сенс захворювань печ≥нки.

’вороби ≥ розлади печ≥нки сигнал≥зують про те, що людина близька до депрес≥њ. “обто, коли людина злитьс€, але намагаЇтьс€ вигл€дати спок≥йною, коли њњ щось сильно зач≥паЇ, вона не щадить свою печ≥нку. Ќапад гн≥ву в конфл≥ктн≥й ситуац≥њ прин≥с би людин≥ розр€дку ≥ дав душевний спок≥й, але стримуванн€ негативних емоц≥й виливаЇтьс€ в абсцес, цироз, печ≥нкову недостатн≥сть, в≥русний гепатит, жовт€ницю або пухлину.

√оловним завданн€м печ≥нки Ї виробництво та накопиченн€ енерг≥њ, обм≥н речовин ≥ виведенн€ токсин≥в з орган≥зму. ѕеч≥нка оц≥нюЇ, що прийн€тно дл€ орган≥зму, а що н≥. “ому, €кщо у вас проблеми з печ≥нкою, ви повинн≥ запитати себе, що ви б≥льше не можете переносити, що Ї УотруйнимФ дл€ вас? ¬≥дпов≥дь на це питанн€ допоможе знайти справжню причину неполадок з печ≥нкою.