—варки дуже шк≥длив≥ дл€ лактац≥њ
—варки дуже шк≥длив≥ дл€ лактац≥њ
—варки дуже шк≥длив≥ дл€ лактац≥њ

ћатеринське молоко - запорука повноц≥нного ф≥зичного, психолог≥чного та розумового розвитку дитини. ћолоко кожноњ ж≥нки маЇ ун≥кальний склад, €кий п≥дходить саме њњ мал€т≥, забезпечуючи ус≥м необх≥дним дл€ росту ≥ розвитку. ј тому налагодженн€ лактац≥њ з подальшим п≥дтриманн€м њњ на належному р≥вн≥ дуже важливо дл€ молодоњ мами.

Ќа лактац≥ю впливають багато фактор≥в, ≥ €кщо де€к≥ з них неспри€тлив≥, то лактац≥€ може знизитис€.  р≥м харчуванн€, режиму дн€ та загального здоров'€ ж≥нки, на лактац≥ю впливаЇ ≥ њњ душевний стан. якщо в цей пер≥од ж≥нка схильна до стрес≥в через сварки з чолов≥ком, то ц≥лком ≥мов≥рно, що молоко може пропасти.

” стан≥ стресу орган≥зм активно продукуЇ гормон адренал≥н, €кий гальмуЇ виробленн€ грудного молока. Ќер≥дко в наш час трапл€ютьс€ випадки, коли п≥сл€ с≥мейних конфл≥кт≥в у ж≥нок молоко зникаЇ зовс≥м.

якщо ви маЇте нам≥р €комога част≥ше годувати дитину грудьми, то постарайтес€, щоб ви ≥ ваш малюк весь час перебували в стан≥ емоц≥йного комфорту. јдже в≥домо, що немовл€та перебувають у ф≥зичному та емоц≥йному симб≥оз≥ з мат≥р'ю. ÷е означаЇ, що все, що в≥дбуваЇтьс€ з вами, в≥дбиваЇтьс€ на здоров'њ вашого малюка.

ќсь ≥ виходить, що коли у вас сварка з чолов≥ком, то в н≥й зад≥€н≥ троЇ: ви, чолов≥к ≥ малюк.

” зв'€зку з цим ви повинн≥ розум≥ти, що обговоренн€ конфл≥ктних ситуац≥й з чолов≥ком краще в≥дкласти на ≥нший час. ѕро€в≥ть ж≥ночу мудр≥сть: нав≥ть €кщо чолов≥к не прид≥л€Ї вам уваги ≥ не надаЇ п≥дтримку, постарайтес€ уникнути конфл≥кту. ¬аше спок≥йне емоц≥йний стан зараз маЇ бути на першому м≥сц≥. ћожливо, €кщо ви будете пам'€тати, що в≥д цього залежить подальший розвиток вашого малюка, то будете б≥льш стриман≥.

24.11.2014