Ѕ≥лкова њжа знижуЇ тиск
Ѕ≥лкова њжа знижуЇ тиск

¬исокий артер≥альний тиск (г≥пертон≥€) Ї напастю величезноњ к≥лькост≥ людей. јле допомогти нормал≥зувати тиск зможе збагаченн€ рац≥ону б≥лковою њжею.

—п≥вроб≥тники ун≥верситету Ѕостона вважають, що люди, що вживають продукти з високим вм≥стом б≥лка, мають знижений ризик розвитку г≥пертон≥њ.

≈ксперти прот€гом 11 рок≥в досл≥джували 1300 здорових людей на предмет розвитку г≥пертон≥њ ≥ впливу б≥лковоњ њж≥ на орган≥зм. ¬ першу чергу вчених ц≥кавило, чи ≥снують чинники, що п≥двищують у таких людей кров'€ний тиск. ¬они прийшли до висновку, що споживанн€ тваринних ≥ рослинних б≥лк≥в було пов'€зано з досить низькими показниками артер≥ального тиску.

“ак, приблизно 100 г б≥лка дозвол€ли знизити ризик високого тиску приблизно на 40% у пор≥вн€нн≥ з людьми, €к≥ вживали всього 50 г б≥лка. ƒо реч≥, 100 г б≥лка - це чотири €ловичих стейка або п'€ть кур€чих грудок. ¬с€ справа в ам≥нокислотах, що м≥ст€тьс€ в б≥лкових продуктах харчуванн€. ¬они дозвол€ють розширити судини ≥ понизити тиск.

јле не т≥льки на €ловичину ≥ курки Ђприречен≥ї г≥пертон≥ки. ‘ах≥вц≥ рад€ть њм включити в меню так само ≥ндичку ≥ рибу, р≥зн≥ сорти сир≥в з низьким вм≥стом жиру, свин€чу корейку, тофу, квасолю, €йц€, йогурт, молоко, гор≥хи ≥ нас≥нн€чка.

23.11.2014