„и варто заохочувати дитину до њж≥ солодощами?
„и варто заохочувати дитину до њж≥ солодощами?
„и варто заохочувати дитину до њж≥ солодощами?

Ѕатькам часто доводитьс€ стикатис€ з тим, що малюк не хоче њсти. „асом годуванн€ супроводжуЇтьс€ капризами ≥ ≥стериками дитини. “акий Ђпресингї витримаЇ не кожна мама ≥ не вс€кий тато, а тому д≥тей починають п≥дкуповувати об≥ц€нками солоденького п≥сл€ њж≥. ќднак це може призвести до того, що у дитини виробитьс€ звичка до солодощ≥в, без €ких вона не зможе жити.

≈ксперти компан≥њ Vitabiotics WellKid Baby Drops, що виробл€Ї в≥там≥нн≥ препарати дл€ д≥тей, провели досл≥дженн€, присв€чене тому, наск≥льки збалансованою Ї њжа сучасних д≥тей.

” результат≥ ви€вилос€, що матер≥ не просто занадто поблажливо ставл€тьс€ до того, що њхн≥ д≥ти звикають до солодкого в занадто ранньому в≥ц≥, але вони використовують цукерки та ≥нш≥ солодощ≥ дл€ заохоченн€ своњх малюк≥в.

ƒосл≥дженн€ показало, що 26% матер≥в дають своњм д≥т€м спробувати шоколад ще до дос€гненн€ ними 9-м≥с€чного в≥ку, а 50% зробили це ще до того €к д≥т€м виповнивс€ р≥к.

Ѕ≥льше половини досв≥дчених матер≥в визнали, що њхн≥ д≥ти дуже вибаглив≥ в њж≥, а 23% ж≥нок регул€рно заохочували малюк≥в до поњданн€ супу та ≥нших нелюбимих дит€чих страв об≥ц€нкою дати цукерочку.

Ќайнебезпечн≥ш≥ ризики дл€ д≥тей, звиклих до поњданн€ солодощ≥в - це набрати зайву вагу ≥ створити спри€тлив≥ умови дл€ розвитку д≥абету.

јле €к змусити дитину њсти ≥ при цьому не привчати до примх? “ут потр≥бн≥ р≥шуч≥ заходи: €кщо не хоче њсти, трохи почекати, а пот≥м забрати тар≥лку ≥ н≥чого не давати до наступного прийому њж≥.

≤ не треба сильно переживати, що малюк голодний. ѕов≥рте, за пару годин голод його не зламаЇ.

23.11.2014