як прожити без цукру?
як прожити без цукру?

“е, що цукор, пор€д з с≥ллю, Ї одним з найшк≥длив≥ших продукт≥в, вченим в≥домо давно. Ќа жаль, ми не завжди пом≥чаЇмо його в склад≥ њж≥, тому споживаЇмо його з надлишками дл€ орган≥зму. јле в≥дмовившись в≥д зайвого цукру, ми надамо послугу своЇму здоров'ю.

«а словами експерт≥в, людина вживаЇ в три рази б≥льше цукру, н≥ж необх≥дно його орган≥зму. ўоб прибрати зайвий цукор, треба в≥дмовитис€ в≥д таких продукт≥в €к солодка газована вода, цукерки та печиво.

ќстанн≥м часом дуже попул€рним став такий фруктово-€г≥дний десерт €к смузи. ƒл€ б≥льшост≥ з нас це корисний фруктовий коктейль, збагачений в≥там≥нами. јле фах≥вц≥ стверджують, що звичайний смуз≥ м≥стить 32 кубика цукру! “ака доза не може залишитис€ непом≥ченою дл€ орган≥зму. ўоб знизити к≥льк≥сть цукру в смуз≥, його краще готувати самост≥йно.

Ќепом≥тний цукор м≥ститьс€ так само в томатному соус≥, в половин≥ чашц≥ соусу можна ви€вити 15 г цукру.

ѕри вибор≥ продукт≥в у магазин≥, звертайте увагу на етикетку, щоб перев≥рити к≥льк≥сть цукру.  раще, щоб цукру в склад≥ взагал≥ не було в списку ≥нгред≥Їнт≥в.

Ѕагато цукру ≥ в попул€рних зараз знежирених заправках дл€ салат≥в. јле зам≥сть жиру виробники додають в них цукор ≥ велика к≥льк≥сть сол≥.

якщо ви любите сн≥дати ц≥льнозерновими пласт≥вц€ми, то корисно буде знати, що в них така ж к≥льк≥сть цукру, €к ≥ в морозевы! –ада - купуйте пласт≥вц≥ без цукру ≥ додайте в них фрукти.

09.11.2014