Ќатуральн≥ засоби знову в мод≥!
Ќатуральн≥ засоби знову в мод≥!
Ќатуральн≥ засоби знову в мод≥!

„ому в XX стол≥тт≥ з'€вилос€ так багато хвороб? ¬чен≥ вже давно в≥дпов≥ли на це питанн€: всьому провиною ≥нтенсивний розвиток ≥ндустр≥њ. јле в наш≥ дн≥ натуральн≥сть знову в мод≥. ’≥ба можна придумати щось краще, н≥ж вже дала нам природа?

—ьогодн≥ прогресивн≥ люди намагаютьс€ вживати в њжу св≥ж≥ овоч≥ та фрукти, користуватис€ натуральними засобами г≥г≥Їни та побуту. ј зам≥нити звичн≥ синтетичн≥ засоби на натуральн≥ ц≥лком можливо.

“ак, фарбу дл€ волосс€ ж≥нки ц≥лком можуть зам≥нити на хну, €ка не т≥льки здатна надати волоссю р≥зн≥ в≥дт≥нки, але й зм≥цнити волосс€, зробити локони слухн€ними ≥ блискучим.

ћаски дл€ волосс€ з користю зам≥н€ть натуральн≥ масла. Ѕ≥льш≥сть засоб≥в дл€ волосс€ базуютьс€ на натуральних маслах - оливковому, реп'€ховому, масл≥ виноградноњ к≥сточки. ћодниц≥ вс≥х крањн переход€ть на натуральн≥ засоби дл€ волосс€. ѕров≥дн≥ стил≥сти ‘ранц≥њ прагнуть використовувати натуральн≥ речовини в боротьб≥ з ламк≥стю, сух≥стю ≥ випаданн€м.

ўо в≥дбуваЇтьс€ з вашими волосс€м, коли ви розч≥суЇте його пластиковим греб≥нцем? ¬олосс€ електризуЇтьс€, п≥д≥ймаючись дибки або прилипаючи до лиц€. ѕроблему вир≥шить звичайний дерев'€на греб≥нець, €кий зн≥ме статичну електрику. ѕри цьому, таким греб≥нцем ви не подр€паЇте голову. ƒо реч≥, р≥дкозубий дерев'€на греб≥нець легко справл€Їтьс€ з мокрою шевелюрою без зайвих втрат.

“епер про посуд. ” минулому стол≥тт≥ величезне поширенн€ отримав алюм≥н≥Ївий посуд. јле л≥кар≥ довели, що регул€рне користуванн€ таким кухонним начинн€м призводить до скупченн€ в орган≥зм≥ шк≥дливих канцероген≥в ≥ важких метал≥в. «ам≥нити алюм≥н≥Ївий посуд краще на керам≥чний, порцел€новий, дерев'€ний, а кому дозвол€Ї гаманець - на ср≥бний.

” прагненн≥ позбутис€ неприЇмних запах≥в, ми звикли розпорошувати в пов≥тр≥ осв≥жувач≥ з фреонами. јле ц≥ речовини несуть величезну шкоду озоновому шару, а значить, ≥ нашим леген€м. „ому в нашому сусп≥льств≥ так багато хворих на астму та алерг≥ю? ћожливо ми занадто захопилис€ небезпечними розпилювачами? јдже зовс≥м просто зробити маленький крок на користь безпеки ≥ еколог≥чност≥ - еф≥рн≥ масла. ÷ей природний зас≥б маЇ не т≥льки приЇмний запах, а й заспокоюЇ нервову систему, зн≥маЇ стрес, усуваЇ головний б≥ль. ћожна спробувати й ≥нший вар≥ант - ароматичн≥ трави. ¬ бавовн€н≥ м≥шечки збер≥ть м'€ту, чебрець, ромашку ≥ крапн≥ть туди пару крапель лавандового масла. –озм≥стивши так≥ м≥шечки серед од€гу, б≥лизни, в туалетн≥й к≥мнат≥, ви не т≥льки усунете неприЇмний запах, а й принесете користь здоров'€ ≥ навколишньому середовищу.

як бачите, ≥снуЇ багато способ≥в зам≥нити х≥м≥ю на натуральн≥сть з користю дл€ орган≥зму ≥ природи.


07.11.2014