ѕ≥двищити ≥нтелект дитини в силах батьк≥в!
ѕ≥двищити ≥нтелект дитини в силах батьк≥в!
ѕ≥двищити ≥нтелект дитини в силах батьк≥в!

ƒ≥ти - наше майбутнЇ, наша горд≥сть, наш≥ над≥њ. ”с≥ батьки мр≥ють, щоб њх дитина була здоровою ≥ щасливою, а разом з тим блищала розумом ≥ км≥тлив≥стю. ƒе€к≥ мами ≥ тата ц≥лком усв≥домлюють, що саме на них лежить велика в≥дпов≥дальн≥сть за ≥нтелектуальний розвиток дитини, њњ адаптац≥ю до навколишнього св≥ту. ѕсихологи сьогодн≥ пропонують к≥лька метод≥в, €к≥ допоможуть розвинути розумов≥ зд≥бност≥ дитини, причому робити це легко ≥ ненав'€зливо, що вельми важливо при вихованн≥.

ƒосл≥дники вид≥лили два вир≥шальн≥ чинники, €к≥ впливають на п≥двищенн€ IQ д≥тей. ѕро них ≥ п≥де мова.

¬же багато рок≥в учен≥ в≥дзначають, що у д≥тей, €ких годують в дитинств≥ грудьми, б≥льш високий показник IQ. ќднак довгий час не була з'€сована точна причина такого феномена. ќдн≥ вчен≥ схильн≥ вважати, що вс€ справа в склад≥ материнського молока, ≥нш≥ вважають, що маЇ м≥сце емоц≥йний зв'€зок матер≥ ≥ дитини. ¬ ход≥ нового досл≥дженн€ було встановлено, що велике значенн€ маЇ модель батьк≥вського вихованн€.

‘ах≥вц≥ ”н≥верситету Ѕригама янга вивчили дан≥ 7500 матер≥в ≥ њхн≥х д≥тей в≥д народженн€ до чотирьох рок≥в. ” ход≥ спостережень було в≥дм≥чено, що у вихованн≥ д≥тей за п≥двищенн€ ≥нтересу до п≥знанн€ ключовими стають дв≥ навички - годуванн€ грудьми (у цьому випадку матер≥ част≥ше реагують на дит€ч≥ емоц≥йн≥ сигнали) ≥ читанн€ малюкам мало не з народженн€. ¬сього два цих чинника ставили малюк≥в на 2-3 м≥с€ц≥ ран≥ше р≥вн€ 4-р≥чного в≥ку.

” в≥ц≥ чотирьох рок≥в нав≥ть м≥с€ць або два €вл€ють собою значимий в≥др≥зок часу. јвтори досл≥дженн€ вважають, що €кщо дитина потребуЇ спец≥альну осв≥ту, то нав≥ть незначне зусилл€ допоможе формувати певну осв≥тню траЇктор≥ю дитини.

јвтори досл≥дженн€ в≥дзначають ≥ те, що саме грудне вигодовуванн€ н≥€к не впливаЇ на коеф≥ц≥Їнт ≥нтелекту, але висока емоц≥йна чуйн≥сть матер≥ ≥ раннЇ читанн€ безпосередньо позначаютьс€ на розвитку ≥нтелектуальних зд≥бностей малюк≥в.