¬чен≥ пропонують швидкий спос≥б справл€тис€ з запором
¬чен≥ пропонують швидкий спос≥б справл€тис€ з запором
¬чен≥ пропонують швидкий спос≥б справл€тис€ з запором

«апор Ї дел≥катною проблемою, про €ку не прийн€то говорити вголос, але €ка турбуЇ величезнук≥льк≥сть людей. ћедицина пропонуЇ безл≥ч традиц≥йних та альтернативних засоб≥в. Ќа жаль, б≥льш≥сть з них не Ї ун≥версальними, а також викликають звиканн€ орган≥зму.

“им часом, запор - найб≥льш шк≥дливий дл€ орган≥зму стан, насл≥дком €кого можуть стати серйозн≥ захворюванн€. —лабка д≥€льн≥сть кишечника, при €к≥й калов≥ маси накопичуютьс€ в кишечнику, призводить до його розт€гненн€, зм≥ни форми ≥ розм≥ру. ÷е призводить до зм≥щенн€ ≥ здавленн€ внутр≥шн≥х орган≥в, негативно впливаючи на њх роботу. ѕри запор≥ к≥льк≥сть води в калових масах не перевищуЇ 60% (при норм≥ 80%).

Ќезважаючи на в≥дсутн≥сть стулу, людина все одно продовжуЇ њсти. ѕри цьому калов≥ маси всмоктуютьс€ в кров ≥ циркулюють в н≥й, отруюючи орган≥зм. ¬елике навантаженн€ спричин€Їтьс€на ≥нш≥ органи вид≥ленн€ - печ≥нку, нирки, леген≥, шк≥ру. Ќакопичуючись в орган≥зм≥, шлаки п≥дривають ≥мун≥тет. “акий стан служить швидкому зношуванню орган≥зму (стар≥нню), а також Ї причиною розвитку величезноњ к≥лькост≥ важких захворювань.

¬се це говорить про те, що запори н≥ в €кому раз≥ не можна запускати, а шукати ефективний зас≥б нормал≥зац≥њ роботи кишечника. ќдн≥Їю з останн≥х розробок вчених, що об≥ц€Ї допомогти хворим, Ї в≥бруюча капсула. ѕри ковтанн≥ таблетка в≥бруЇ ≥ рухаЇтьс€ через травний тракт.

Ќовий препарат показав високу ефективн≥сть у п≥лотному проект≥, €кий застосували дл€ пац≥Їнт≥в з хрон≥чним ≥диопатичним запором ≥ синдромом подразненого кишечника.

ћедики вз€ли до уваги той факт, що 50% в≥д величезноњ к≥льк≥сть проносних засоб≥в, пропонованих фармаколог≥Їю, не волод≥ють належним ефектом або викликають небажан≥ поб≥чн≥ €вища. Ќовий препарат, в≥бруючу капсулу, випробували на 26 пац≥Їнтах, €к≥ приймали њњ 2 рази на тиждень. ”часники експерименту в≥дзначили зменшенн€ симптом≥в запору, а також в≥дсутн≥сть поб≥чних ефект≥в.

ƒ≥€ препарату грунтуЇтьс€ на вбудованому всередину капсули двигун≥, €кий так запрограмований, що починаЇ в≥брувати через 6-8 годин п≥сл€ прийому. “ак≥ в≥брац≥њ провокують роздратуванн€ кишечника, що допомагаЇ перем≥щати по ньому маси.