8 л≥кувальних властивостей конь€ку
8 л≥кувальних властивостей конь€ку
8 л≥кувальних властивостей конь€ку

 онь€к у нас асоц≥юЇтьс€ з≥ св€том, а також в≥н вважаЇтьс€ м≥цним чолов≥чим напоЇм. ѕроте знавц≥ кажуть, що конь€к може не т≥льки облагородити св€тковий ст≥л, а й принести користь здоров'ю, €кщо приймати його в пом≥рних к≥лькост€х.

—вою назву нап≥й отримав в≥д французького м≥стечка  онь€к (Cognac), з €ким його пов'€зуЇ ≥сторичне минуле. ≈ксперти стверджують, що кр≥м приЇмного запаху ≥ смаку, €кими конь€к завоював серц€ знавц≥в ел≥тних напоњв, конь€к багатий б≥олог≥чно активними речовинами, що благотворно впливають на орган≥зм.

” чому ж пол€гаЇ користь конь€ку?

1. «упинить кашель

¬≥дм≥нний зас≥б проти кашлю - насто€нка на конь€ку. «надобитьс€ 1 кг Ђперетинокї волоських гор≥х≥в, њх залити 0,5 л конь€ку ≥ настоювати прот€гом 7 дн≥в в щ≥льно закрит≥й Їмност≥. ѕот≥м проц≥дити ≥ вживати по 1 ст. ложц≥ 3 рази на день перед њжею.

2. ƒопоможе вивести камен≥ з нирок

1 кг лимон≥в пропустити через м'€сорубку, додати 1 кг меду ≥ 0,5 л конь€ка. ќтриману сум≥ш настоювати в темному м≥сц≥ близько 10 дн≥в. ¬живати по 1 ст. ложц≥ щодн€ вранц≥ ≥ ввечер≥ за п≥вгодини до њж≥.

3. ¬≥д головного болю

ѕерев≥рений зас≥б - 1-2 ковтка конь€ку ≥ б≥ль в≥дпускаЇ. ќднак без фанатизму. ѕеревищенн€ дози загрожуЇ повторним ще б≥льш сильним нападом головного болю.

4. ѕроти зубного болю

¬ чарц≥ конь€ку поступово розчинити с≥ль до отриманн€ насиченого розчину. ” цьому розчин≥ змочити два ватних тампона: один покласти на хворий зуб, а ≥нший - у вухо з боку ниючого зуба. јле це тимчасовий пор€тунок, краще б≥гти до стоматолога.

5. Ќормал≥зуЇ тиск

 онь€к розширюЇ судини, при цьому знижуючи тиск. “ому г≥пертон≥ки можуть вз€ти на озброЇнн€ даний метод, але в невеликих к≥лькост€х.

6. ѕри розлад≥ кишечника

ƒопоможе сольовий розчин конь€ку з в≥дваром ромашки - закр≥плюючий ≥ болезаспок≥йливий зас≥б.

7. ѕри застуд≥

ѕ≥д≥гр≥ти 100 мл коника, додати мед, лимон ≥ випити розчин в теплому вигл€д≥. ¬≥дм≥ннийжарознижуючий зас≥б.

8. «м≥цнюЇ ≥мун≥тет

‘ах≥вц≥ кажуть, що пару чайних ложок конь€ка, доданих в чай, д≥ють ефективн≥ше, н≥ж куплений в аптец≥ бальзам дл€ п≥двищенн€ ≥мун≥тету.

13.09.2014