„ому ж≥нки л≥куютьс€ Ђпо ≥нтернетуї?
„ому ж≥нки л≥куютьс€ Ђпо ≥нтернетуї?
 „ому ж≥нки л≥куютьс€ Ђпо ≥нтернетуї?

≤нтернет в наш≥ дн≥ став наст≥льки актуальним €вищем, що займаЇ не т≥льки весь наш в≥льний час, а й часто приходить на допомогу. Ќаприклад, ж≥нки часто зам≥нюють консультац≥ю л≥кар€ пошуком ≥нформац≥њ в ћереж≥. Ќаск≥льки виправданий такий п≥дх≥д до свого здоров'€?

ƒ≥йсно, все б≥льше ж≥нок, в≥дчувши нездужанн€, намагаютьс€ знайти методи л≥куванн€ на стор≥нках медичних сайт≥в ≥ форум≥в. ѕроведене нещодавно опитуванн€ 1000 представниць прекрасноњ стат≥ показало, що приблизно половина з них шукаЇ причини своЇњ хвороби в ≥нтернет≥, а вже п≥сл€ записуютьс€ на прийом до л≥кар€.

„астина учасниць опитуванн€ з≥зналис€, що поставивши соб≥ д≥агноз за допомогою сайт≥в, вони самост≥йно призначають соб≥ л≥ки, €к≥ купують в аптец≥, не порадившись нав≥ть з фармацевтом. —татистика при цьому показуЇ, що кожна четверта з них помил€Їтьс€ ≥ купуЇ непотр≥бний препарат.

≤ все н≥чого, €кщо збиток понесе т≥льки гаманець, але в одному з дес€ти випадк≥в таке самол≥куванн€ обертаЇтьс€ серйозними поб≥чними ефектами.

„ому ж ж≥нки в≥ддають перевагу ≥нтернету, а не л≥кар€м? ¬се те же опитуванн€ показало, що кожна дес€та не хоче обт€жувати своњми проблемами з≥ здоров'€м с≥м'ю. “ретин≥ ж≥нок дошкул€Ї ц≥кав≥сть, њм не терпитьс€ д≥знатис€ д≥агноз, а чекати результат≥в анал≥з≥в втомливо. „верть учасниць сказали, що просто Ђбо€тьс€ї говорити з медиками.

” зв'€зку з такою легковажн≥стю м≥ж по€вою проблеми ≥ походом до л≥кар€ проходить чимало часу. ” кожному третьому випадку цей пер≥од Ђсамообстеженн€ї розт€гуЇтьс€ до двох тижн≥в, а в кожному двадц€тому - до року ≥ б≥льше!

як≥ тривоги про здоров'€, Ђзапитуван≥ї ж≥нками в ≥нтернет≥, Ї найчаст≥шими? ÷е поганий сон, головн≥ бол≥, депрес≥њ, м'€зовий б≥ль, сверб≥ж ≥ втома. “акож кожна п'€та де€кий час п≥дозрювала у себе рак молочноњ залози, а багато д≥агностували соб≥ молочницю, високий тиск.


09.09.2014