« чим пити чай?
« чим пити чай?

„ай - найпопул€рн≥ший нап≥й у всьому св≥т≥.  ожен народ маЇ своњ традиц≥њ чаюванн€. јле €кщо чай пити з неприпустимими дл€ нього продуктами, то ц≥лющий нап≥й може стати шк≥дливим.

Ќайчаст≥ше чай п'ють з цукром. ‘ах≥вц≥ неоднозначно в≥дзиваютьс€ про таке поЇднанн€. «а на€вною статистикою у представник≥в тих народ≥в, де цукор в чай не додають, р≥дше розвиваютьс€ онкозахворюванн€. ’оча де€к≥ фах≥вц≥ вважають, що це стосуЇтьс€ лише  чорного чаю, а ось на позитивн≥ властивост≥ зеленого чаю цукор не впливаЇ.

ƒ≥Їтологи ж проти того, щоб чай пити з солодощами. Ќа њхню думку, в цьому випадку стираютьс€ меж≥ обмежень, ≥, наприклад, цукерок разом з чаЇм з'њдаЇтьс€ б≥льше, н≥ж без нього.

„ай з молоком - англ≥йська традиц≥€. —мачно, але не так корисно, €к звичайний чай. —права в тому, що чай м≥стить важлив≥ компоненти - катех≥ни, €к≥ служать природними ≥ сильними антиоксидантами.  атех≥ни нейтрал≥зують д≥ю в≥льних радикал≥в, що руйнують кл≥тини ≥ викликають онколог≥чн≥ захворюванн€. ” чањ катехина б≥льше, н≥ж у будь-€ких овочах ≥ фруктах. “ак само катех≥ни гальмують розвиток д≥абету ≥ серцево-судинних захворювань. ј ось молоко, додане в чай, ≥стотно знижуЇ д≥ю цього ун≥кального л≥кувального ефекту ≥ негативно впливаЇ на антиоксидантний потенц≥ал чаю.

„ай з медом - смачний, ароматний ≥ л≥кувальний нап≥й. ћед корисн≥ше цукру, але висока температура чаю повн≥стю руйнуЇ в мед≥ ц≥нний фермент д≥астаза вже при температур≥ 40 ∞—, а при температур≥ 60 ∞— мед взагал≥ перетворюЇтьс€ на канцероген. ” занадто гар€чому чањ фруктоза окислюЇтьс€, а продукт цього окисленн€ ц≥лком може спровокувати виникненн€ зло€к≥сних пухлин у шлунку, кишечнику або ≥нших органах травноњ системи. “аким чином, класти мед в гар€чий чай категорично не рекомендуЇтьс€.

„ай з лимоном - ще один вар≥ант ароматного напою. јле тут, €к ≥ у випадку з медом, його треба класти не в надто гар€чий чай, так €к п≥д впливом високих температур руйнуЇтьс€ в≥там≥н — та ≥нш≥ корисн≥ компоненти.


07.09.2014