“р≥йка найб≥льш шк≥дливих ж≥ночих профес≥й
“р≥йка найб≥льш шк≥дливих ж≥ночих профес≥й
 “р≥йка найб≥льш шк≥дливих ж≥ночих профес≥й

¬ибираючи профес≥ю, необх≥дно думати не т≥льки про оч≥кувану зарплату, але ≥ про вплив њњ на орган≥зм. ƒо чого велик≥ зароб≥тки, €кщо на них йде все здоров'€!

Ќещодавно фах≥вц≥ визначили три найб≥льш шк≥длив≥ профес≥њ дл€ ж≥нок. ¬важаЇтьс€, що саме представниц≥ цих профес≥й перебувають п≥д максимальноњ загрозою на робочому м≥сц≥ ≥ ризикують своњм здоров'€м б≥льше за ≥нших.

ќтже, перше м≥сце за небезпекою належить вчительц≥. ¬ першу чергу, у вчител≥в страждають голосов≥ зв'€зки, а анг≥на - це взагал≥ дл€ них традиц≥йне захворюванн€. ¬чител€м доводитьс€ багато говорити, а це призводить до швидкого висиханн€ задньоњ ст≥нки горла, у зв'€зку з чим њњ легко атакую м≥кроби ≥ бактер≥њ. “а й дл€ нервовоњ системи, пр€мо скажемо, профес≥€ вчител€ в наш≥ дн≥ небезпечна.

Ќа другому м≥сц≥ за шк≥длив≥стю знаходитьс€ профес≥€ продавц€-консультанта. ѕо-перше, весь день доводитьс€ сто€ти на одному м≥сц≥, що призводить до вечора до набр€ку н≥г. ј, €к в≥домо, важк≥сть у ногах безсл≥дно не проходить ≥ з часом може перерости в таке небезпечне захворюванн€ €к варикоз. «а ц≥лий день кров у судинах застоюЇтьс€, м'€зи н≥г мало працюють, а тому не п≥дштовхують кров, €ка тече знизу вгору, пост≥йно долаючи силу земного т€ж≥нн€. ÷е призводить до скупченн€ кров≥ у венах. Ќа перших порах може з'€витис€ звичайний целюл≥т, пот≥м судинн≥ с≥точки, а вже п≥зн≥ше - варикозне розширенн€ вен.

≤ третЇ м≥сце за шк≥длив≥стю в≥ддаЇтьс€ стюардес≥. ¬ першу чергу представниц≥ даноњ профес≥њ часто стикаютьс€ з проблемною ваг≥тн≥стю. “реба сказати, що л≥кар≥ взагал≥ не рекомендують л≥тати в першому триместр≥ ваг≥тност≥, а стюардесам це доводитьс€ робити пост≥йно. як результат перевантажень - складна ваг≥тн≥сть.


06.09.2014