„и можна запивати њжу?
„и можна запивати њжу?

Ѕагато хто з нас звик запивати њжу водою, а п≥сл€ прийому њж≥ побалувати себе чаЇм, кавою або ≥ншим напоЇм. Ѕ≥льш того, в де€ких крањнах, у ‘ранц≥њ, наприклад, традиц≥йно њжа запиваетс€ вином або м≥нералкою. јле чи завжди це доц≥льно?

Ћ≥кар≥ вважають, що запивати њжу категорично шк≥дливо. ¬они пропонують згадати приклад тварин, €к≥ в умовах природного середовища н≥коли не п'ють одночасноњ з њжею. ƒл€ них поповненн€ р≥дини в орган≥зм≥ в≥дбуваЇтьс€ розд≥льно, м≥ж прийомами њж≥.

ћедики по€снюють це тим, що вода покидаЇ шлунок вже через 10 хвилин, забираючи з собою розбавлений шлунковий с≥к, а це серйозно гальмуЇ травленн€. Ѕ≥льше того, звичка запивати њжу водою призводить до того, що њжа погано пережовуЇтьс€. ѕрирода передбачила дл€ змочуванн€ њж≥ слину, але запиваючи, ми зводимо цю функц≥ю нан≥вець ≥ ковтаЇмо њжу зволоженою ≥ нап≥впрожованою.

” той же час д≥Їтологи напол€гають на тому, що њжу необх≥дно ретельно пережовувати. Ќав≥ть стародавн≥ ц≥лител≥ рекомендували люд€м жувати њжу пов≥льно, здоровим - 50 раз≥в, хворим - 100 раз≥в, а хто прагне до самовдосконаленн€ - ц≥лих 150 раз≥в.

«вичайно, приймати цю рекомендац≥ю буквально см≥шно, але жувати довго ≥ ретельно д≥йсно необх≥дно дл€ нормального травленн€ ≥ гарного самопочутт€. Ћ≥кар≥ стверджують, що жувати необх≥дно до тих п≥р, поки њжа не перетворитьс€ в однор≥дну масу у рот≥, що ≥стотно знизить навантаженн€ на травний тракт. ¬ ≥деал≥ - смакувати кожен шматочок, насолоджуючись смаком њж≥, пережовувати малими порц≥€ми ≥ не запивати.

ћаЇ значенн€ ≥ температура р≥дини, €ку ми вживаЇмо.  орисно знати, що холодн≥ напоњ викликають справжн≥й стрес у шлунку. ј €кщо приймати њх разом з њжею, то вони ще й переривають д≥ю ензим≥в, змушених чекати, поки температура шлунка в≥дновитьс€ до нормальноњ. “акож ≥ занадто гар€ч≥ напоњ не рекомендуютьс€, так €к вони послаблюють шлунок ≥ позбавл€ють його енерг≥њ. ѕри прийом≥ гар€чих напоњв порушуЇтьс€ тонус тканин, ≥ шлунок втрачаЇ здатн≥сть обробл€ти њжу. “акож гар€ч≥ та холодн≥ напоњ перешкоджають виробленню травного соку. ќптимальною вважаЇтьс€ температура, в≥дпов≥дна температур≥ здорового т≥ла, або хоча б така, що не перевищуЇ 40 градус≥в.


03.09.2014