„ому у ж≥нок ростуть вусики?
„ому у ж≥нок ростуть вусики?

Ќе самий бездоганний зовн≥шн≥й вигл€д часто псуЇ настр≥й ж≥нкам. јле €кщо оч≥ ≥ губи можна п≥дфарбувати, прищ, що з'€вивс€, замазати коректором, то що робити з≥ зростаючими вусиками? „ому вони ростуть?

ўо ви можете сказати про своЇ ставленн€ до оточуючих ≥ до житт€ взагал≥? ¬и агресивн≥, запальн≥ ≥ непохитн≥, часто працюЇте при навантаженн€х, €к≥ ≥ чолов≥кам не п≥д силу? ≤ це при тому, що ран≥ше ви вол≥ли залишатис€ в т≥н≥, вели скромне ≥ розм≥рене житт€. ” чому причина такоњ зм≥ни в повед≥нц≥? Ќа€вне п≥двищенн€ р≥вн€ тестостерону - чолов≥чого гормону. ÷е робить ж≥нку б≥льш наполегливою у своњх бажанн€х, вона першою про€вл€Ї ≥н≥ц≥ативу, а нер≥дко пригн≥чуЇ оточуючих своЇю владн≥стю.

ѕеренасичен≥сть орган≥зму чолов≥чим гормоном викликаЇ у ж≥нок бажанн€ боротис€. Ќе в пр€мому сенс≥, звичайно, а саме в сенс≥ пригн≥чувати ≥ панувати. ƒана калька повед≥нки запозичена з перв≥сного часу, коли необх≥дно було перемогти суперника, щоб вижити ≥ захистити потомство. ” наш≥ дн≥ ж≥нка, перебуваючи в умовах дом≥нуванн€, отримуЇ емоц≥йне задоволенн€ або збудженн€. –≥вень тестостерону в њњ кров≥ п≥двищуЇтьс€, коли вона дос€гаЇ усп≥ху, а це породжуЇ в н≥й бажанн€ перемагати знову ≥ знову. “естостерон п≥дтримуЇ в ж≥нц≥ стан переможниц≥.

” чолов≥чому орган≥зм≥ тестостерон вважаЇтьс€ пров≥дним гормоном, а в надлишку у ж≥нок в≥н вказуЇ на гормональний дисбаланс.

якщо у ж≥нки з'€вл€Їтьс€ пом≥тне волосс€ над верхньою губою, починають покривати нижню частину живота, ростуть на п≥дбор≥дд≥ ≥ нав≥ть в район≥ грудей, то це €вна ознака формуванн€ чолов≥чих рис, викликаних надлишком тестостерону. ѕричому ц≥ волосс€ не ѕушкова, ледве пом≥тн≥, €к≥ в норм≥ покривають все т≥ло, а б≥льш жорстк≥, довг≥ ≥ товст≥.

Ќадлишок тестостерону кр≥м ≥нтенсивного росту волосс€ може стати причиною нерегул€рного циклу ≥ нав≥ть безпл≥дд€.

ѕричиною такого порушенн€ гормонального р≥вн€ може стати дисфункц≥€ наднирник≥в або €Їчник≥в, серйозн≥ г≥неколог≥чн≥ захворюванн€.


27.08.2014