„ому у ж≥нок холодн≥ руки ≥ ноги?
„ому у ж≥нок холодн≥ руки ≥ ноги?
„ому у ж≥нок холодн≥ руки ≥ ноги?

Ѕагато ж≥нок пом≥чають, що з приходом холодноњ пори року њхн≥ к≥нц≥вки починають "в≥дмерзають". Ѕ≥льше того, холодн≥ руки ≥ ноги здаютьс€ њм патолог≥Їю, з €кою необх≥дно €кось боротис€.

” той же час досл≥дники заспокоюють та кажуть, що "холодн≥сть" ж≥ночоњ стат≥ - ц≥лком природне €вище.

√оловне, що п≥дкреслили досл≥дники - холодн≥ к≥нц≥вки не Ї ознакою хвороби або €когось порушенн€. ÷е обумовлена будовою ж≥ночого орган≥зму особлив≥сть.

Ѕританськ≥ вчен≥ посп≥шають заспокоњти ж≥нок всього св≥ту. ¬они по€снюють, що температурний режим стоп ≥ долонь св≥домо тримаЇтьс€ на низькому р≥вн≥, цим вони збер≥гають енергетичний потенц≥ал дл€ ≥нших орган≥в з метою п≥двищенн€ витривалост≥.

ќсь ≥ виходить, що ноги ≥ руки у ж≥нок залишаютьс€ холодними, щоб дами могли вижити в будь-€ких умовах. ќсновне ж тепло концентруЇтьс€ на внутр≥шн≥х органах ж≥нки.

“акож досл≥дники п≥дтвердили, що в ж≥ночому орган≥зм≥ при настанн≥ холод≥в судини звужуютьс€ набагато швидше, н≥ж в чолов≥чому.

" еруючим" станом судин у ж≥нок Ї естроген, це ≥ по€снюЇ скачки температури ж≥ночого т≥ла в р≥зн≥ пер≥оди циклу. “реба мати на уваз≥ й те, що ж≥ноче т≥ло волод≥Ї великою к≥льк≥стю жирових кл≥тин, саме вони й допомагають з≥гр≥вати внутр≥шн≥ органи.