який нап≥й зм≥цнить серце?
який нап≥й зм≥цнить серце?

¬чен≥ розробили ун≥кальний рецепт напою, вживанн€ €кого п≥дтримаЇ здоров'€ серц€.

≈ксперти назвали 13 р≥зних сок≥в, €к≥ ув≥йшли до складу чудод≥йного питт€.

ƒо реч≥, нап≥й був спец≥ально розроблений дл€ л≥куванн€ ≥ проф≥лактики серцевих забоеван≥й, кр≥м того, його д≥€ тестувалос€ на тварин ≥ на 80 добровольц€х.

¬ результат≥ досл≥дники були приЇмно здивован≥ тим, €к нап≥й впливаЇ на стан серц€.

ѕриЇмно те, що рецепт не був засекречений, спец≥ально дл€ того, щоб кожна людина могла приготувати його дл€ себе самост≥йно, п≥клуючись про своњх судинах ≥ серц≥.

ќснову нап≥ткка, а саме 60%, становить виноградний с≥к. …ого необх≥дно зм≥шати з журавлинним, €блучним, полуничним, брусничним соками. јле це ще не все: в отриману сум≥ш треба додати с≥к чорноњ смородини, чорнопл≥дноњ горобини, барбадоськоњ вишн≥, а також с≥к чорниц≥.

 ожен з цих фрукт≥в в≥др≥зн€Їтьс€ високим вм≥стом пол≥фенол≥в, €к≥ робл€ть благотворний вплив на судини ≥ серце.

ƒана фруктова сум≥ш багата природними барвниками, €к≥ зм≥цнюють ст≥нки судин. ѕри цьому фах≥вц≥ назвали найактивн≥ш≥ з €г≥д, що вход€ть до складу сум≥ш≥: чорна смородина, чорнопл≥дна горобина, чорниц€ ≥ журавлина.

якщо вер≥ь експертам, то ефект такого напою не пройде непом≥ченим, оск≥льки в≥н пол≥пшить кровопостачанн€ серц€, поспри€Ї розслабленню серцевих артер≥й ≥ в ц≥лому зробить на орган≥зм антиоксидантну д≥ю.


17.08.2014