…огурт перешкоджаЇ д≥абету
…огурт перешкоджаЇ д≥абету

÷укровий д≥абет входить до тр≥йки л≥дер≥в захворювань у св≥т≥, пропустивши вперед лише серцево-судинн≥ та онколог≥чн≥ захворюванн€. —татистика показуЇ, що в≥д д≥абету страждаЇ 5-6% населенн€ планети. ѕричому це дан≥ лише ви€влених д≥агноз≥в, реальна к≥льк≥сть хворих набагато б≥льше, так €к у багатьох випадках хвороба носить приховану форму. Ќа жаль, з кожним роком к≥льк≥сть хворих зб≥льшуЇтьс€.

¬чен≥ вс≥х крањн безперервно працюють над пошуком ефективних метод≥в боротьби з д≥абетом, але на даний момент њм вдалос€ розробити лише де€к≥ препарати, €к≥  полегшують хворобу. ” той же час л≥кар≥ стверджують, що часто хвороба носить придбаний характер, а щоб уникнути њњ, достатньо було лише п≥д≥брати правильний рац≥он харчуванн€.

Ќещодавно вчен≥ з ун≥верситету  ембриджу ви€вили, що щоденне вживанн€ нежирного йогурту знижуЇ ризик захворюванн€ майже на 25%. ¬сього 500-600 г йогурту кожен день може зупинити розвиток або прогресуванн€ д≥абету.

–азом з йогуртом з д≥абетом борютьс€ ≥ ≥нш≥ продукти молочного асортименту. ўоб п≥дтвердити ц≥ дан≥, було проведено експеримент, в €кому вз€ло участь близько 4 тис€ч добровольц≥в. ≈ксперимент тривав одинадц€ть рок≥в. «а цей пер≥од приблизно 750 ос≥б з групи захвор≥ли на д≥абет. ј у тих учасник≥в, €к≥ щодн€ вживали ферментован≥ молочн≥ продукти з невисоким вм≥стом жиру, д≥агноз Ђд≥абетї зустр≥чавс€ на 30% р≥дше.

¬чен≥ по€снюють наст≥льки позитивний ефект великим вм≥стом в йогурт≥ особливоњ форми в≥там≥ну   ≥ особливоњ форми проб≥отичних бактер≥й.

«вичайно, одним йогуртом перешкоджати д≥абету навр€д чи вдастьс€. якщо людина волод≥Ї спадковою схильн≥стю до цукрового д≥абету, то разом з включенн€м в рац≥он йогурту, њй необх≥дн≥ регул€рн≥ кардионагрузки, прогул€нки на св≥жому пов≥тр≥, правильне харчуванн€ в ц≥лому, здоровий сон.