„им загрожуЇ тривале годуванн€ дитини з ложечки?
„им загрожуЇ тривале годуванн€ дитини з ложечки?
„им загрожуЇ тривале годуванн€ дитини з ложечки?

¬ашому малюков≥ вже б≥льше 1,5 рок≥в, а ви все ще його годуЇте з ложечки? ¬ас розчулюЇ, коли в≥н в≥дкриваЇ ротик, ≥ ви з жартами-примовками згодовуЇте йому приготовану страву. ј може, вам просто хочетьс€ швидше його нагодувати ≥ при цьому зберегти кухню в чистот≥?

Ќещодавно вчен≥ довели, чим ран≥ше дитина навчитьс€ њсти самост≥йно, тим нижче у нењ ризик розвитку ожир≥нн€ в майбутньому. јвтор досл≥дженн€ з ”н≥верситету —уонс≥ ≈м≥ Ѕраун за€вл€Ї, що тривале годуванн€ з ложечки виробл€Ї у д≥тей звички, €к≥ в подальшому призведуть до зайвоњ ваги.

” досл≥дженн≥ вз€ли участь 298 малюк≥в в≥ком в≥д 6 до 12 м≥с€ц≥в, €к≥ переходили на тверду њжу. Ќа наступному етап≥ вивчалис€ вага ≥ харчова повед≥нка тих же д≥тей вже у в≥ц≥ 1,5-2 роки. ” результат≥ ви€вилос€, що чим ран≥ше д≥ти починали самост≥йно брати в руки тверду њжу, тим нижче була в≥рог≥дн≥сть по€ви у них зайвоњ ваги в ранньому в≥ц≥. ј ось д≥ти, €ких батьки довго годували з ложечки, були б≥льш схильн≥ до перењданн€ ≥ ожир≥нн€.

як по€снюють експерти, п≥д час годуванн€ з ложечки дитин≥ важко навчитис€ зрозум≥ти, коли вонавже сита. ” той же час самост≥йний прийом њж≥ допомагаЇ вивчити смак продукт≥в ≥ вчить контролю над к≥льк≥стю њж≥.

 

якщо хочете, щоб ваш малюк в майбутньому був здоровим ≥ струнким, привчайте його до самост≥йност≥ €комога ран≥ше.


05.08.2014