„ому наш≥ сни бувають такими дивними?
„ому наш≥ сни бувають такими дивними?
„ому наш≥ сни бувають такими дивними?

„ому наш≥ сни часто нам здаютьс€ абсурдними ≥ нереальними? ”в≥ сн≥ ми могли бути в сусп≥льств≥ фантастичних тварин або лет≥ти вниз головою у пр≥рву. «в≥дки берутьс€ ц≥ образи?

Ќещодавно було проведено досл≥дженн€, €ке показало, що ступ≥нь дивацтва наших сновид≥нь залежить в≥д тривалост≥ сну: чим б≥льше спимо, тим б≥льше наш мозок фантазуЇ. як т≥льки людина заснула, њй сн€тьс€ образи, б≥льш-менш заснован≥ на реальних под≥€х. јле чим довше наш сон, тим б≥льше протиприродним ≥ парадоксальним стаЇ Ђсюжетї.

¬ експеримент≥ вз€ли участь 16 добровольц≥в, за €ким велос€ спостереженн€ прот€гом двох ночей. ўоноч≥ в р≥зний час њх будили по чотири рази, щоб заф≥ксувати побачен≥ сновид≥нн€. –озпов≥дали вони про своњ сновид≥нн€ ≥ вранц≥.

Ѕагато фах≥вц≥в пов'€зують наш≥ сновид≥нн€ з реальн≥стю, Ї й так≥, €к≥ вважають њх надуманими. ” кожному раз≥, доктор ћалиновський з ”н≥верситету Ѕедфордшир у ¬еликобритан≥њ, автор досл≥дженн€, стверджуЇ, що сни - своЇр≥дна Ђзона безпекиї, в €к≥й людина може вир≥шити своњ проблеми ≥ з'€сувати особист≥ питанн€. ¬≥н вважаЇ, що сни допомагають нам проникнути в суть неусв≥домлених почутт≥в та емоц≥й, €к≥ могли бути вит≥снен≥ у п≥дсв≥дом≥сть.  р≥м того, на його думку, сни дають нам ключ до багатьох проблем, з €ким важко впоратис€ п≥д час неспанн€.

 

Ѕ≥льше того, доктор використовуЇ л≥куванн€ сном, щоб допомогти пац≥Їнтам краще зрозум≥ти свою псих≥ку ≥ п≥дсв≥дом≥сть.