„им загрожуЇ сп≥льна робота подружж€?
„им загрожуЇ сп≥льна робота подружж€?
„им загрожуЇ сп≥льна робота подружж€?

Ќа старт≥ подружнього житт€ молода дружина мр≥Ї насолоджуватис€ товариством коханого 24 години на добу. ƒе€к≥ з такою метою нав≥ть знаход€ть сп≥льну роботу. ќднак психологи наст≥йно рад€ть Ђне мул€ти оч≥ї судженому кожну хвилину, ≥накше все це може призвести до неромантично ф≥налу.

” чому ж небезпека роботи подружж€ в одному оф≥с≥?

1. —торонн≥ думки

як можна ефективно працювати, €кщо пост≥йно долають почутт€, причому часто негативн≥? ”€в≥ть, що ранок вашоњ родини почавс€ з гранд≥озноњ сварки, але висловити вс≥ претенз≥њ один одному ви не встигли до виходу на роботу. ѕост≥йно стикаючись в каб≥нетах ≥ коридорах, ви будете думати точно не про роботу, а про продовженн€ сварки.

2. –евнощ≥

—постер≥гати за сп≥лкуванн€мкоханого з колегами протилежноњ стат≥ все ж доведетьс€. ≤ €кщо вже ви зважилис€ перебувати поруч з≥ своЇю половинкою ≥ на робот≥ ... терп≥ть.

3.  онкуренц≥€

якщо ви обидва активн≥ й амб≥ц≥йн≥, поставили перед собою мету домогтис€ усп≥ху в робот≥, то робота в одн≥й команд≥ зашкодить не т≥льки кар'Їр≥, але й в≥дносинам. јбо в цьому випадку любов до чолов≥ка повинна пересилити почутт€ конкуренц≥њ.

4. ѕубл≥чн≥сть

 якщо вже так сталос€, що чолов≥к образив вас, на люд€х вам доведетьс€ тримати обличч€ ≥ зображати любл€чу дружину. „и легко приховати своњ проблеми в≥д сторонн≥х очей в колектив≥? ј вдома, швидше за все, ц€ стримувана весь день образа, виллЇтьс€ океаном гн≥ву.

5. ќбмеженн€ особистого простору

«ахот≥лос€ сходити з колегами в сус≥днЇ кафе? ј чолов≥ка про це доведетьс€ попередити. “ого ж ви будете вимагати в≥д нього. “акий щохвилинний контроль ≥ в≥дсутн≥сть особистого простору рано чи п≥зно приведуть до охолодженн€ почутт≥в.