ћ≥кроби б≥льше любл€ть ж≥ноч≥ руки, н≥ж чолов≥ч≥
ћ≥кроби б≥льше любл€ть ж≥ноч≥ руки, н≥ж чолов≥ч≥
ћ≥кроби б≥льше любл€ть ж≥ноч≥ руки, н≥ж чолов≥ч≥

” сусп≥льств≥ склалас€ ст≥йка думка, що ж≥нки охайн≥ш≥ за чолов≥к≥в. ≤ д≥йсно, €к часто можна почути невдоволенн€ ж≥нки з приводу неохайност≥ свого партнера ≥ загального прагненн€ дотримуватис€ чистоти. јле вчен≥ ”н≥верситету  олорадо провели досл≥дженн€, €ке довело, що на ж≥ночих руках на 50% б≥льше м≥кроб≥в, н≥ж на чолов≥чих.

Ѕ≥льше того, досл≥дники в≥дштовхувалис€ в≥д того припущенн€, що витончен≥ ж≥ноч≥ ручки буквально Ђзапрограмован≥ї дл€ створенн€ найб≥льш спри€тливого середовища дл€ розмноженн€ м≥кроорган≥зм≥в. ¬с€ справа в тому, що шк≥ра чолов≥к≥в маЇ б≥льшу кислотн≥сть, а це не так комфортно дл€ м≥кроорган≥зм≥в.

«а допомогою спостережень вчен≥ встановили, що шк≥ра чолов≥к≥в ≥ ж≥нок д≥йсно волод≥Ї гендерними в≥дм≥нност€ми. “акож на розмноженн€ м≥кроб≥в впливають гормональн≥ в≥дм≥нност≥ ≥ використанн€ р≥зних косметичних засоб≥в дл€ рук.

“акож вчен≥ довели, що на руках обох статей прекрасно живуть 150 р≥зних вид≥в бактер≥й, ≥ лише 17% з них зустр≥чаютьс€ ≥ у чолов≥к≥в, ≥ у ж≥нок, а це набагато б≥льше, н≥ж вважалос€ ран≥ше. ѕричому процедура митт€ рук на к≥льк≥сть м≥кроорган≥зм≥в н≥€к не впливаЇ.