” чому секрет гомеопат≥њ?
” чому секрет гомеопат≥њ?

ћайже кожен з нас сьогодн≥ чув про чудод≥йний вплив≥ на орган≥зм гомеопатичних засоб≥в. Ѕагато хто в≥рить, що гомеопат≥€ л≥куЇ в≥д усього. јле саме це твердженн€ викликаЇ недов≥ру ≥ помилков≥ припущенн€. якщо роз≥братис€ в тому, €к д≥Ї гомеопат≥€ на захворюванн€, д≥знатис€ принцип роботи цих препарат≥в, то можна розв≥€ти багато м≥ф≥в ≥ отримувати користь в≥д цього дару медицини.

«асновником гомеопат≥њ Ї н≥мецький л≥кар —амуњл √анеман. Ќаприк≥нц≥ XVIII стол≥тт€ в≥н п≥дставив п≥д сумн≥ви традиц≥йн≥ на той час методи л≥куванн€. ѕонад ш≥сть рок≥в учений присв€тив вивченню впливу на орган≥зм людини р≥зних речовин, вз€тих з рослин, тварин та ≥нших орган≥зм≥в. ÷≥каво, що вс≥ досл≥ди ≥ досл≥дженн€ √анеман проводив на соб≥, а результати спостережень ≥ анал≥з≥в ретельно записував. ” своњй книз≥ Ђќрганон рац≥онального л≥карського мистецтваї √анеман описав вплив 60 речовин на орган≥зм людини, а його посл≥довники додали до цього списку ще б≥льш 3000 речовин. «годом книга стала навчальним пос≥бником дл€ гомеопат≥в усього св≥ту.

ќтже, одн≥Їю з найб≥льших загадок гомеопат≥њ Ї те, що позитивний ефект виробл€Їтьс€ речовинами, розведеними до м≥н≥мальних концентрац≥й. јле €к по€снити б≥олог≥чну д≥ю малих доз?

“еор≥€ гомеопат≥њ √анемана побудована на принцип≥ под≥бност≥. ” практичн≥й робот≥ вчений користувавс€ р≥зними розпод≥лами, широко вар≥юючи њх залежно в≥д стану хворого. ѕропонуючи використовувати дози, у багато раз≥в менш≥ токсичних, √анеман виходив з того, що хворий орган≥зм б≥льш сприйн€тливий, н≥ж здоровий, ≥ гостр≥ше реагуЇ на р≥зн≥ подразники, в тому числ≥ ≥ л≥карськ≥. Ћ≥кар вважав, що велик≥ дози можуть стати дл€ людини додатковим подразником ≥ зам≥сть пол≥пшенн€ викликатимуть пог≥ршенн€. —аме тому в≥н вважав мал≥ дози переважн≥шими.

√омеопатичн≥ препарати, вход€чи в резонанс з орган≥змом, налаштованим на в≥дновленн€, дають в≥дм≥нн≥ результати.

ўо входить до складу гомеопатичних препарат≥в?

” готовому гомеопатичному препарат≥ використовують рослини, м≥нерали, тваринн≥ тканини, вид≥ленн€ людського орган≥зму. Ќасто€нки на спиртов≥й основ≥ розбавл€ють 1:10 ≥ 1: 100. ћолочний цукор зм≥шуЇтьс€ з л≥карською масою ≥ прокручуЇтьс€ на центрифуз≥, дал≥ на отриман≥ горошинки нанос€ть розведений препарат.

ѕринцип гомеопат≥њ пол€гаЇ в тому, що д≥агноз пац≥Їнту не ставитьс€ взагал≥, а висновок л≥кар€ робитьс€ на основ≥ ≥нформац≥њ, викладеноњ хворим, симптомах, реакц≥€х людини на навколишнЇ, зм≥нах де€ких компонент≥в в вид≥ленн€х.

¬≥дм≥нн≥сть гомеопат≥в в тому, що вони не под≥л€ють л≥кар≥в за спец≥альност€ми, а вважають, що в орган≥зм≥ все взаЇмопов'€зано ≥ вс≥ органи залежн≥ один в≥д одного.

 

√омеопат≥€ - ориг≥нальний метод медичного впливу, що приховуЇ багато невивчених ≥ нез'€сованих можливостей, а також величезн≥ перспективи.


25.06.2014