ѕро що розкажуть зморшки, жовтизна шк≥ри ≥ круги п≥д очима?
ѕро що розкажуть зморшки, жовтизна шк≥ри ≥ круги п≥д очима?
ѕро що розкажуть зморшки, жовтизна шк≥ри ≥ круги п≥д очима?

” гонитв≥ за м≥цним здоров'€м ≥ продовженн€м молодост≥ ви ведете здоровий спос≥б житт€ ≥ ц≥лком впевнен≥, що стар≥сть ще далеко. јле в один прекрасний день пом≥чаЇте на своЇму обличч≥ невблаганний сл≥д часу - зморшки.

≤ найнеприЇмн≥ше, що зрадницьк≥ сл≥ди з'€вл€ютьс€ раптово. –аптом на обличч≥ ви пом≥чаЇте набр€ки або зморшки, п≥гментн≥ пл€ми або темн≥ кола п≥д очима. ј ще вчора все було, €к вам здаЇтьс€, в норм≥.

ѕричиною такоњ раптовост≥ Ї те, що шк≥ра стар≥Ї не поступово, а стрибкопод≥бно. ѕом≥чено, що стан шк≥ри р≥зко зм≥нюЇтьс€ приблизно раз на дес€тир≥чч€, немов виставл€ючи нам рахунок за все, що ми неправильно робили за зв≥тний пер≥од.

¬иходить, що Ђрозплата обличч€мї зд≥йснюЇтьс€ не за т≥ промахи догл€ду та режиму, €к≥ ви допускаЇте зараз, а за те, що дозвол€ли соб≥ в двадц€ть, двадц€ть п'€ть, коли абсолютно не думали про насл≥дки. “од≥ вам здавалос€, що п≥сл€ безсонноњ бурхливоњ ​​ноч≥, проведеноњ в сигаретному дим≥ н≥чного клубу, ваша шк≥ра швидко в≥дновлюЇтьс€, але це не означаЇ, що вона забула.

јле €к привести в пор€док свою зовн≥шн≥сть, €кщо перш≥ в≥ков≥ ознаки вже з'€вилис€?

“ьм€ний кол≥р обличч€ фах≥вц≥ пов'€зують з г≥подинам≥Їю ≥ мл€вим кишечником. Ћ≥кар≥ кажуть, що малорухлив≥сть - найб≥льша проблема сучасноњ людини. Ќам прост≥ше скористатис€ л≥фтом, н≥ж п≥дн€тис€ по сходах, легше замовити такс≥ або скористатис€ громадським транспортом, н≥ж прогул€тис€ п≥шки, ми обираЇмо телев≥зор та ≥нтернет зам≥сть в≥дпочинка на природ≥. як результат - брак кисню, через €кий страждають вс≥ органи ≥ системи орган≥зму, що в≥дбиваЇтьс€ на стан≥ шк≥ри.

јле б≥льше рухатис€ (в норм≥ три к≥лометри на день - життЇвий м≥н≥мум) - це ще не все. Ќеобх≥дно також б≥льше сп≥лкуватис€, см≥€тис€ ≥ нав≥ть сп≥вати. ÷е все п≥двищуЇ навантаженн€ на леген≥, змушуючи њх краще Ђвентилюватис€ї, що стане чудовою проф≥лактикою заст≥йних €вищ.

якщо ваша шк≥ра набула жовтуватого в≥дт≥нку, причина може бути в хрон≥чних запаленн€х, проблемах з печ≥нкою, пал≥нн≥. ѕри цьому нездорова жовтизна в поЇднанн≥ з червоними крапками майже завжди сигнал≥зуЇ про перевантажен≥й печ≥нки. ј ось вар≥ант≥в такого Ђперевантаженн€ї може бути к≥лька - Ђнеживаї њжа (заморожен≥ ≥ консервован≥ продукти), медикаментозне отруЇнн€, зайв≥ дози алкоголю.

ўоб зупинити процес наростанн€ проблем з шк≥рою, необх≥дно, в першу чергу, позбутис€ шк≥дливих звичок. ¬ельми корисним стане оздоровленн€ харчуванн€: б≥льше св≥жих продукт≥в, зокрема рослинного походженн€, менше жир≥в, обов'€зков≥ пр€н≥ трави ≥ св≥жий часник, €кий м≥стить ф≥тонциди, необх≥дн≥ дл€ печ≥нки ≥ зм≥цненн€ ≥мун≥тету, а значить ≥ дл€ шк≥ри.

ўо стосуЇтьс€ алкоголю, то в≥н не просто руйнуЇ орган≥зм, в≥н зневоднюЇ його, а це пр€мий шл€х до стар≥нн€ шк≥ри. Ѕ≥льш того, фах≥вц≥ стверджують, що будь-€к≥ надм≥рн≥ узливанн€ руйнують гормони, €к≥ в≥дпов≥дають за омолодженн€ ≥ регенерац≥ю.

явним сигналом стар≥нн€ шк≥ри Ї м≥шки п≥д очима. „и варто говорити про шкоду кур≥нн€, алкоголю ≥ безсонн€ в цьому сенс≥? јле Ї звички, €кими ми неусв≥домлено наносимо шкоду орган≥зму. Ќаприклад, надм≥рне вживанн€ сол≥. 5 г сол≥ в день ц≥лком достатньо т≥лу дл€ заповненн€ потреб. јле ми часто з'њдаЇмо не менше 15 г, тобто в три рази перевищуЇмо норму.

¬арто звернути увагу ≥ на споживанн€ р≥дини. як не парадоксально це звучить, але поки т≥ло не буде отримувати достатньо вологи, позбутис€ набр€к≥в не вдастьс€. ѕ≥д загрозою зневодненн€ орган≥зм починаЇ накопичувати воду, планом≥рно розпод≥л€ючи њњ п≥д шк≥рою. ўоб дати можлив≥сть р≥дин≥ в≥льно залишати орган≥зм, звед≥ть до м≥н≥муму споживанн€ сол≥.


15.06.2014