—екс - л≥ки проти раку
—екс - л≥ки проти раку

—екс - нев≥д'Їмна частина житт€ людини. ÷е не просто букет задоволень ≥ насолод, але ≥ пр€ма користь здоров'ю. ¬чен≥ провели чимало досл≥джень, €к≥ довод€ть пр€мий зв'€зок м≥ж хорошим самопочутт€м ≥ зан€тт€ми сексом. ј недавно було ви€влено, що за допомогою сексу можна л≥кувати нав≥ть онколог≥чн≥ захворюванн€.

‘ах≥вц≥ јвстрал≥йського нац≥онального ун≥верситету розробили нову протиракову терап≥ю, основним компонентом €коњ став секс. ¬чен≥ пропагують теор≥ю, зг≥дно з €кою рак можна €кщо не остаточно вил≥кувати, то хоча б упов≥льнити його розвиток за допомогою сексу.

√рупа вчених п≥д кер≥вництвом професора  р≥стофера ≤стона ретельно досл≥джувала фермент –јћ (пепт≥д≥лгл≥ц≥н альфа-ам≥дуюча монооксигеназ≥), що в≥дпов≥даЇ за баланс в орган≥зм≥ р€ду гормон≥в, у тому числ≥ кальцитон≥на ≥ окситоцину. ѕерший з них приймаЇ участь в стимулюванн≥ д≥ленн€ кл≥тин ≥ м≥неральному обм≥н≥, а другий в≥домий ще п≥д назвою Ђгормон сексуї, оск≥льки його р≥вень в кров≥ п≥двищуЇтьс€ в п'€ть раз≥в перед ≥ п≥д час оргазму.

¬ ход≥ досл≥джень було ви€влено, що надлишок кальцитон≥ну в кров≥ пог≥ршуЇ стан ракового хворого, особливо пац≥Їнт≥в з др≥бнокл≥тинним раком леген≥в, так €к за його участ≥ починають активно д≥литис€ в тому числ≥ ≥ раков≥ кл≥тини. ¬чен≥ за€вили, що за допомогою де€ких пох≥дних жирних кислот њм вдалос€ придушити фермент –јћ, тим самим знизивши к≥льк≥сть кальцитон≥ну.

јле з ≥ншого боку вчен≥ припускають, що кальцитон≥на буде виробл€тис€ значно менше, €кщо –јћ-фермент переключитьс€ на активац≥ю окситоцину. “обто, чим б≥льше сексу, тим менше в≥рог≥дн≥сть захворюванн€.

Ќещодавно фах≥вц≥  орол≥вського ун≥верситету в Ѕелфаст≥ провели ц≥каве досл≥дженн€. ¬они змогли простежити залежн≥сть загального стану здоров'€ в≥д регул€рних статевих контакт≥в. ¬чен≥ проанал≥зували дан≥ про смертн≥сть 1000 чолов≥к≥в середнього в≥ку за останн≥ дес€ть рок≥в. ¬и€вилос€, що серед чолов≥к≥в, що мали найб≥льше оргазм≥в, показник смертност≥ був удв≥ч≥ нижче, н≥ж у тих, у кого сексу не було взагал≥.

“акож вчен≥ ун≥верситету ”њлкса, штат ѕенс≥льван≥€ (—Ўј), з'€сували, що у людей, що регул€рно займаютьс€ сексом, к≥льк≥сть антит≥л, що зм≥цнюють ≥мун≥тет, на 30% вище, н≥ж у тих, хто утримуЇтьс€. “обто перш≥ менш схильн≥ до хвороб, у тому числ≥ ≥ простуд.

¬се це даЇ право сказати, що фанати сексу ц≥лком ймов≥рно можуть отримати к≥лька додаткових рок≥в житт€, за умови, що будуть уникати безладних статевих контакт≥в.


25.05.2014