„ому ростуть жив≥т ≥ с≥дниц≥?
„ому ростуть жив≥т ≥ с≥дниц≥?
„ому ростуть жив≥т ≥ с≥дниц≥?

Ќауково-техн≥чний прогрес прин≥с чимало корист≥ людству, проте водночас в≥н з≥псував наш≥ ф≥гури. —ид€чий спос≥б житт€ п≥дкидаЇ людин≥ чимало проблем, про €к≥ на перших порах можна нав≥ть не п≥дозрювати. ѕричому негативн≥ насл≥дки, що в≥дбиваютьс€ на ф≥гурах, диференц≥юютьс€ за статевою ознакою: у чолов≥к≥в росте жив≥т, у ж≥нок - попа.

¬ипираюче черевце - злободенна тема, €ка турбуЇ останн≥м часом багатьох чолов≥к≥в. ѕричому хвилюванн€ ц≥ небезп≥дставн≥. « вигл€ду здаЇтьс€, що чолов≥че черевце н≥чим не в≥др≥зн€Їтьс€ в≥д ж≥ночого, на д≥л≥ у сильноњ стат≥ жир вибираЇ особлив≥ м≥сц€ зал€ганн€ - в ​​самум нутр≥ орган≥зму. “обто позбутис€ його не так ≥ просто.

∆ир в чолов≥чому животику розташовуЇтьс€, €к правило, навколо кишечника, в орган≥ з назвою сальник, €кий в один прекрасний момент починаЇ жирувати, виробл€ючи самий противний жир - в≥сцеральний. ¬игнати його з орган≥зму практично неможливо.

 р≥м того, чолов≥чий жир в≥др≥зн€Їтьс€ в≥д ж≥ночого ще й тим, що занадто негативно впливаЇ на здоров'€. ѕочинаЇ пустувати серце, барахл€ть леген≥, печ≥нка та ≥нш≥ важлив≥ системи орган≥зму. „олов≥ки з жирком част≥ше в≥дчувають задишку, посилене потовид≥ленн€, бол≥ в серц≥.

“акий стан справ говорить про те, що чолов≥к повинен звернути увагу на свою ф≥гуру, поки вона ще Ї, вже в 18-20 рок≥в. ј €кщо животик т≥льки нам≥тивс€, то вважайте, що ви вже сп≥знилис€: сальник почав свою роботу.

∆≥нкам, €к≥ б≥льшу частину часу провод€ть сид€чи за комп'ютером, сл≥д подбати про своњ с≥дниц≥. ¬чен≥ з'€сували, що сид€чий спос≥б житт€ украй негативно позначаЇтьс€ на розм≥р≥ та форм≥ п'€тоњ точки. як ви€вилос€, надлишковий тиск, €кий спричин€Їтьс€ на нижню частину т≥ла при тривалому сид≥нн≥ або лежанн≥, призводить до скупченн€ на 50% б≥льше к≥лькост≥ жиру.

ƒо реч≥, шкода сид€чоњ роботи позначаЇтьс€ на с≥дниц€х нав≥ть у тих людей, €к≥ регул€рно п≥клуютьс€ про свою ф≥гуру: з часом нав≥ть њх с≥дниц≥ зб≥льшуютьс€ в об'Їм≥.

≤зрањльськ≥ досл≥дники встановили, що попередники жирових кл≥тин, преад≥поцитн≥ кл≥тини, завершують своЇ перетворенн€ ≥ починають виробл€ти б≥льше жиру через навантаженн€, викликан≥ тривалим сид≥нн€м. «а допомогою анал≥зу ћ–“-скан≥в парал≥зованих пац≥Їнт≥в, вчен≥ з'€сували, що з часом жиров≥ кл≥тини вторгаютьс€ в м'€зову тканину. ƒана теор≥€ повн≥стю п≥дтвердилас€ ≥ стосовно людей, €к≥ ведуть сид€чий спос≥б житт€. ƒосл≥дники в≥дзначають, що це щось б≥льше, н≥ж звичайний дисбаланс в калор≥€х.  л≥тини сам≥ по соб≥ сприйн€тлив≥ до механ≥чного впливу. якщо жиров≥ кл≥тини п≥ддавати певним механ≥чним навантаженн€м (у тому числ≥ сид≥нн€ ≥ лежанн€), то вони починають з б≥льшою швидк≥стю виробл€ти тригл≥цериди (основна форма жиру в т≥л≥).

Ќевже тепер виступаюч≥ черевц€ ≥ велик≥ попи будуть розп≥знавальною ознакою оф≥сних прац≥вник≥в, чиновник≥в ≥ вс≥х, кому доводитьс€ весь день сид≥ти на робочому м≥сц≥? Ќе зм≥нювати ж через це роботу, скаже багато хто.

«вичайно, впадати в так≥ крайнощ≥ не варто - хороша робота в наш≥ дн≥ на вагу золота. ќднак, €к т≥льки ви с≥ли в своЇ робоче кр≥сло, в≥дразу ж включайтес€ в боротьбу за плоский жив≥т ≥ пружн≥ с≥дниц≥. Ќайголовн≥ше в ц≥й справ≥ - пам'€тати про калор≥њ. “обто, ск≥льки њж≥ ви закидаЇте в св≥й шлунок, ст≥льки ж енерг≥њ маЇте витратити.

ƒл€ дов≥дки: здорова ф≥з≥олог≥€ вимагаЇ в добу 3000-3500 калор≥й, нижн€ гранична норма - 2200. ≤ щоб не було проблем з≥ здоров'€м, орган≥зм необх≥дно забезпечувати ц≥Їю к≥льк≥стю калор≥й. ј в боротьб≥ з опуклим животом ≥ розпливаючимис€ с≥дниц€ми краще йти шл€хом витрачанн€ енерг≥њ. ≈ксперти стверджують, що кращими друз€ми в ц≥й справ≥ стають тренажерний зал, копанн€ город≥в, а на першому м≥сц≥ стоњть здоровий секс.


24.05.2014