ўо робити, €кщо випадаЇ волосс€?
ўо робити, €кщо випадаЇ волосс€?
ўо робити, €кщо випадаЇ волосс€?

¬ипаданн€ волосс€ Ї досить поширеною проблемою €к серед ж≥нок, так ≥ серед чолов≥к≥в. якщо ви пом≥тили, що ваше волосс€ стало р≥дше, €кщо ви знаходите його на подушц≥, у ванн≥й, на п≥длоз≥ - це прив≥д замислитис€.

ѕричиною випаданн€ волосс€ може стати стрес, перевтома, поган≥ в≥дносини з близькими ≥ колегами. ” кожному з цих випадк≥в можна звернутис€ за допомогою до психолога, а також застосувати ф≥точањ та в≥там≥ни, заспок≥йлив≥ ванни ≥ п≥дтримувати гарний настр≥й.

ўе одн≥Їю причиною випаданн€ волосс€ у ж≥нок можуть бути недавн≥ пологи, а також прийом гормональних препарат≥в. ” цьому випадку необх≥дна консультац≥€ л≥кар€, €кий призначить курс препарат≥в, що спри€Ї в≥дновленню гормонального фону.

ѕом≥чено так само ≥ те, що волосс€ б≥льше випадають у жител≥в мегапол≥с≥в ≥ промислових район≥в. ” цьому випадку необх≥дно част≥ше вињжджати на природу, б≥льш ретельно мити голову, намилюючи њњ шампунем дв≥ч≥.

ћ≥фи про випаданн€ ≥ збереженн≥ волосс€

Ѕагато людей мають хибне у€вленн€ про причину випад≥нн€ волосс€, а значить, йдуть по нев≥рному шл€ху вир≥шенн€ проблеми.

“ак, ≥снуЇ у€вленн€, що в≥д облис≥нн€ допоможе шампунь в≥д випад≥нн€ волосс€. Ќасправд≥ шампунь контактуЇ з головою м≥н≥мум часу, тому малоефективний.

ƒруга поширена помилка - волосс€ випадаЇ в≥д укладанн€ або фарбуванн€. ÷≥ перукарськ≥ структури д≥йсно впливають на структуру волосс€, але не зач≥пають цибулину. ѕри цьому волосс€ можуть стати ламкими ≥ тьм€ними, але не стануть випадати.

ƒе€к≥ люди, у €ких випадаЇ волосс€, вважають, що потр≥бно р≥дше розч≥суватис€. јле розч≥суванн€ це корисний масаж ≥ не варто себе позбавл€ти його.

Ќаступний м≥ф пов'€заний з довжиною волосс€: чим довше, тим сильн≥ше випадають. јле справа не в довжин≥. ѕросто випаданн€ довгого волосс€ б≥льш очевидно.  р≥м того, б≥льш довге волосс€ потребують ретельного догл€ду.

≤ ще одна помилка - чим част≥ше мити голову, тим ≥нтенсивн≥ше будуть випадати волосс€. ѕри митт≥ ми д≥йсно можемо ви€вити багато волосс€, що випало. јле вода лише вимиваЇ вже мертве волосс€, але не пог≥ршуЇ стан живих.

–екомендац≥њ при випаданн≥ волосс€

‘ах≥вц≥ рекомендують застосувати наступн≥ методи при випаданн≥ волосс€:

1. ∆ивильн≥ маски дл€ волосс€: реп'€хову або касторову ол≥ю. ѓх необх≥дно втерти в шк≥ру голови, накрити пол≥етиленом ≥ залишити на п≥вгодини, пот≥м ретельно змити.

2.  исломолочн≥ маски. ¬≥там≥н ¬, що м≥ститьс€ в кислому молоц≥, необх≥дно застосовувати не т≥льки всередину, але й використовувати €к маску.

3. ѕравильне харчуванн€. ѕовноц≥нний рац≥он позбавить вас в≥д проблем з≥ шк≥рою ≥ з волосс€м.

4. Ќ≥коли не розч≥суйте мокре волосс€, коли волосс€ насичене водою, воно слабке ≥ ламке.

якщо проблема випаданн€ волосс€ стаЇ гострою, р≥шенн€ необх≥дно шукати не в книгах ≥ статт€х, а у л≥кар€.