„ому болить голова?
„ому болить голова?

 ≥льк≥сть людей, що скаржатьс€ на головний б≥ль, величезна. ” кожного знаходитьс€ своЇ по€сненн€: недоспав, погана еколог≥€, неправильний розпор€док дн€. ƒ≥йсно, ≥снуЇ б≥льше 50 вид≥в головного болю, причиною €кого Ї високий або низький тиск, неправильний сон ≥ т.п. јле найчаст≥ше причина в сам≥й голов≥, точн≥ше - в наших думках.

¬ останн≥ дес€тил≥тт€ значно зб≥льшилас€ к≥льк≥сть людей, зайн€тих ≥нтелектуальною працею. ћайже весь наш час зайн€тий комп'ютерною д≥€льн≥стю в оф≥с≥, написанн€м зв≥т≥в, складанн€м б≥знес-план≥в, веденн€м д≥лового листуванн€. ќдночасно ми намагаЇмос€ пам'€тати ≥ про тис€ч≥ ≥нших важливих справ: що купити на вечерю, оплатити рахунки, в≥двести дитину в спортивну секц≥ю, помити машину ≥ т.п. ” наш≥й голов≥ пост≥йно живуть тис€ч≥ думок, а њх гул нестихаЇ нав≥ть тод≥, коли настають хвилини в≥дпочинку. ј €кщо додати до цього бурл≥нн€ думок сид€чий спос≥б житт€, ви гарантовано д≥станете головний б≥ль.

ƒо того ж ми намагаЇмос€ придушити в соб≥ стреси та емоц≥йн≥ переживанн€, без €ких важко у€вити соб≥ сучасне житт€. јле €кщо не дати њм виходу назовн≥, то головний б≥ль та ≥нш≥ захворюванн€ забезпечен≥.

‘ах≥вц≥ вважають, що наша голова служимо чимось на зразок антени, вона виводить з т≥ла всю негативну енерг≥ю, але при цьому страждаЇ сама. ўоб позбутис€ напруги, допоможе ф≥зична активн≥сть: ф≥тнес-центр або б≥г.

∆итт€ людини - насл≥док њњ переконань ≥ життЇвих установок. ћи часто легковажно ставимос€ до сл≥в, €к≥ вимовл€Їмо. Ќаприклад, €к часто ми чуЇмо в≥д ≥нших: голова тр≥щить, голова не варить, треба поламати голову над цим, голова обертом йде, повна каша в голов≥, б'юс€ чолом, а н≥чого не виходить.

Ќапевно, ≥ ви д≥зналис€ тут де€к≥ властив≥ вам мовн≥ звороти. ј саме вони дають найб≥льш руйн≥вний посил вашому орган≥зму. ѕам'€тайте, що думка матер≥альна, а думка, вимовлена ​​вголос, матер≥альна подв≥йно! “ому, в першу чергу, спробуйте позбутис€ своњх вираз≥в-паразит≥в.

≤снуЇ к≥лька вправ, €к≥ допоможуть позбутис€ в≥д т€жкост≥ в голов≥. ¬≥зьм≥ть €кий-небудь м'€кий предмет, наприклад, подушку, помн≥ть њњ, побийте, виливаючи таким чином весь св≥й негатив на нењ. «акрийте оч≥ ≥ у€в≥ть, що втома ≥ напруга зникають не через вашу голову, а через цю подушку. ѕодивитис€, наск≥льки легше вам стане.

ўе одна порада: щоб емоц≥њ не накопичувалис€, не б≥йтес€ висловлювати њх. якщо ви станете придушувати в соб≥ гн≥в ≥ нав≥ть рад≥сть, то це негативно вплине не т≥льки на псих≥ку, але й на внутр≥шн≥ органи. якщо хочетьс€ плакати - плачте, хочетьс€ кричати - крич≥ть. —ильний про€в емоц≥й допоможе впоратис€ з напругою.

ѕозбавтес€ в≥д в≥дчутт€ провини ≥ не кор≥ть себе без причини. Ќав≥ть €кщо ви не дос€гли поставлених ц≥лей, це не прив≥д дл€ самобичуванн€. ѕостарайтес€ розслабитис€ ≥ поставте соб≥ нов≥ ц≥л≥, б≥льш реальн≥.

Ќе намагайтес€ догодити вс≥м навколо, будьте трошки егоњстом, думайте про своњ почутт€ ≥ тод≥ жити стане комфортн≥ше.


05.05.2014