як Ђп≥дсадитиї чолов≥ка на здорове харчуванн€?
як Ђп≥дсадитиї чолов≥ка на здорове харчуванн€?
  як Ђп≥дсадитиї чолов≥ка на здорове харчуванн€?

ћедициною доведено, що чолов≥ки б≥льш легковажно ставл€тьс€ до свого здоров'€, н≥ж ж≥нки. ” першу чергу, р≥дк≥сний чолов≥к стежить за правильн≥стю свого харчуванн€. ќднак тут треба роз≥братис€, €ке харчуванн€ може вважатис€ Ђправ≥льнимї дл€ сильноњ стат≥. “ар≥лка легкого, але в≥там≥нного салату хоч ≥ корисна, але навр€д чи буде достатньою п≥сл€ важкого трудового дн€.

Ќасправд≥ загальн≥ принципи здорового харчуванн€ досить прост≥: регул€рний прийом њж≥ ≥ корисн≥ продукти. ќсь тут перед ж≥нками стоњть непросте питанн€: донести до чолов≥ка, нав≥що йому все це потр≥бно. якщо ви станете говорити йому про збереженн€ гарноњ, ф≥гури, то, пов≥рте, дл€ нього це не так значимо, €к дл€ вас. Ѕ≥льше на нього, швидше за все, под≥Ї ≥нший аргумент - ≥нвестиц≥њ у власне здоров'€ ≥ довгол≥тт€. “ак, ц≥льнозернов≥ продукти знижують ризик серцевих захворювань, а риба корисна дл€ роботи мозку, зелений салат справл€Ї позитивну д≥ю на репродуктивну систему.

ўоб зробити чолов≥чий рац≥он не примушеним, але з усв≥домленн€м потреб коханоњ людини, постаратис€ доведетьс€ саме ж≥нц≥. ѕочати варто з двох наступних крок≥в.

1. ѕозбутис€ в≥д шк≥дливих продукт≥в

“ак, чолов≥ка без м'€са важко у€вити. јле це не сосиски ≥ ковбаса, ≥ не жирна свинина з пивком. ÷≥ продукти сл≥д повн≥стю виключити з≥ списку покупок, а також пельмен≥, сардельки та ≥нш≥ нап≥вфабрикати. «ам≥н≥ть њх нежирною тел€тиною, куркою, ≥ндичкою. —пособи приготуванн€ теж мають значенн€: не пан≥руванн€ ≥ фритюр, а зап≥канн€ або гриль - ≥ корисн≥ше, ≥ прост≥ше.

ўо стосуЇтьс€ гарн≥р≥в, то найб≥льш попул€рн≥ серед чолов≥к≥в - картопл€ ≥ макарони. ÷е теж доведетьс€ в≥дправити в минуле. ƒоведетьс€ згадати про таке розмањтт€ €к овоч≥ з м'€сом, коричневий рис, бобов≥ (квасол€, сочевиц€). ƒо реч≥, це не т≥льки вар≥ант гарн≥ру, а й додаткове джерело б≥лка.

ћеню маЇ бути багате максимальною к≥льк≥стю овоч≥в ≥ фрукт≥в. ќвочев≥ салати, рагу не повинн≥ переводитис€ на стол≥. —пробуйте пост≥йно виставл€ти фрукти на ст≥л ≥ подивитис€, €ким попитом у чолов≥к≥в вони будуть користуватис€. “римайте на видному м≥сц≥ блюдо з вимитими фруктами.

ћолоко займаЇ особливе м≥сце в рац≥он≥ чолов≥к≥в. ’оч б≥льш≥стю чолов≥к≥в воно ≥гноруЇтьс€, але воно необх≥дне, €к ≥ ≥нш≥ молочн≥ продукти, в €ких м≥ститьс€ кальц≥й ≥ легко засвоюваний б≥лок.

ѕровед≥ть анал≥з свого звичайного списку покупок ≥ см≥ливо викресл≥ть ≥з нього так≥ продукти:

 - газован≥ напоњ,

- б≥льшу частину солодощ≥в (зам≥н≥ть њх натуральним медом, г≥рким шоколадом),

- майонези, кетчупи та ≥нш≥ х≥м≥чн≥ соуси (заправл€йте салати оливковою ол≥Їю або несолодким йогуртом),

- ч≥пси, шоколадн≥ батончики, алкоголь.

2. ѕодавайте приклад

якщо бажаЇте коханому здоров'€ ≥ довгол≥тт€, ви сам≥ повинн≥ дотримуватис€ правильного харчуванн€.  орисн≥ будуть розпов≥д≥ про користь тих або ≥нших продукт≥в ≥ страшилки про шкоду ≥ вплив холестерину, жиру ≥ н≥трат≥в.

ћудра ж≥нка зум≥Ї поступово перевести чолов≥ка на здорове харчуванн€, так що в≥н ≥ сам не пом≥тить, наск≥льки поживним ≥ правильним став його рац≥он. „ерез €кийсь час в≥н т≥льки спасиб≥ вам скаже.


30.04.2014